×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 210 001"
147 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 111 210 001×
Luchtfilter Purro PUR-PA2062
Filter insert, Rond
PUR-PA2062
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 62,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Vorm | Rond |
| Binnendiameter [mm] | 186 |
| Buitendiameter [mm] | 244 |
| Binnendiameter1 [mm] | 186 |
€ 10,81
€ 4,54
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Parkeer (PDC) sensor Autlog AS6009
Achter, Ovaal
AS6009
| Inbouwplaats | Achter |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 55,48
€ 19,42
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 29,04
€ 19,46
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Alco Filter MD-056
Filter insert
MD-056
| Hoogte [mm] | 62,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 244,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 190,0 |
€ 18,60
€ 8,55
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605046
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605046
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
€ 45,38
€ 14,98
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605148
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605148
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
€ 30,07
€ 9,62
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos ERA 661145
Elektrisch
661145
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
€ 25,41
€ 25,41
Tijdelijk uitverkocht
Handremkabel Seim 554417
1447/805, Rechts achter, Links achter
554417
| Lengte 1/2 [mm] | 1447/805 |
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Vereist aantal stuks | 2 |
€ 26,24
€ 26,24
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 107 123
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
107 123
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 8,68
€ 3,47
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 107 124
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
107 124
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 8,07
€ 3,23
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 107 129
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
107 129
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 10,87
€ 3,15
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 2040 A
Filter insert
S 2040 A
| Hoogte [mm] | 63 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 245 |
| Binnendiameter1 [mm] | 183 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 183 |
€ 26,02
€ 10,93
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Trekkabel, parkeerrem Original Imperium 810808
Achter
810808
| Gewicht [g] | 399 |
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 1447 |
| Lengte 1 [mm] | 805 |
€ 55,31
€ 19,36
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 56,48
€ 19,77
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Wiellager Febi Bilstein 19780
32210A, Achteras, Kegellager
19780
| DIN / ISO | 32210A |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Lageruitvoering | Kegellager |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Breedte [mm] | 25 |
€ 49,99
€ 17,99
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605078
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605078
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
€ 95,31
€ 27,64
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
