×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "003 096 00 99"
165 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 003 096 00 99×
TPMS ventiel Vemo V99-72-5008
Met klampmoer, Met schroef, Met afdichtring, zilver
V99-72-5008
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klampmoer, Met schroef, Met afdichtring |
| Aantal schroeven | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor artikelnummer | V99-72-5008 |
€ 27,14
€ 27,14
Tijdelijk uitverkocht
TPMS ventiel Vemo V99-72-5009
Met klampmoer, Met schroef, Met afdichtring, zilver
V99-72-5009
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klampmoer, Met schroef, Met afdichtring |
| Aantal schroeven | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor artikelnummer | V99-72-5009 |
€ 28,56
€ 28,56
Tijdelijk uitverkocht
TPMS ventiel Vemo V99-72-5011
Met klampmoer, Met schroef, Met afdichtring, zilver
V99-72-5011
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klampmoer, Met schroef, Met afdichtring |
| Aantal schroeven | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor artikelnummer | V99-72-5011 |
€ 26,62
€ 26,62
Tijdelijk uitverkocht
TPMS ventiel Vemo V99-72-5012
Met klampmoer, Met schroef, Met afdichtring, zilver
V99-72-5012
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klampmoer, Met schroef, Met afdichtring |
| Aantal schroeven | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor artikelnummer | V99-72-5012 |
€ 36,82
€ 36,82
Tijdelijk uitverkocht
TPMS ventiel Vemo V99-72-5013
Met klampmoer, Met schroef, Met afdichtring, zilver
V99-72-5013
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klampmoer, Met schroef, Met afdichtring |
| Aantal schroeven | 1 |
| Kleur | Zilver |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor artikelnummer | V99-72-5013 |
€ 36,41
€ 36,41
Tijdelijk uitverkocht
V-riem Dt Spare Parts 3.34258
AVX10X700, 2 jaar garantie
3.34258
| Nettogewicht [g] | 52 |
| Lengte [mm] | 700 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Type | AVX10X700 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 11,86
€ 4,99
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
V-riem Dt Spare Parts 3.34244
AVX13X825, 2 jaar garantie
3.34244
| Nettogewicht [g] | 73 |
| Lengte [mm] | 825 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Type | AVX13X825 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 15,04
€ 6,32
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V40-72-0322
M12x1,5, zwart, Met pakking
V40-72-0322
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
€ 8,78
€ 8,60
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Accu BSG BSG 99-997-048
Onderhoudsvrij
BSG 99-997-048
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 277 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | Onderhoudsvrij |
| Let op de serviceinformatie |
€ 84,70
€ 84,70
Tijdelijk uitverkocht
Bougie NGK 5375
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
5375
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
€ 9,20
€ 6,34
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie NGK 7659
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
7659
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
€ 12,70
€ 8,64
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie NGK 91926
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
91926
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
€ 37,03
€ 30,73
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Valeo 700018
12x1.5, Met afdichtring
700018
| Schroefdraadmaat | 12x1.5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 23,60
€ 23,60
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Fispa 82.394
77 01 053 991, 21120-3851010-05
82.394
| Voor OE nummer | 7778980, 77 01 053 991, 21120-3851010-05, 12611420 |
| Alternatief artikel | 82.394A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Buitendraad [mm] | M 12x1,5 |
€ 18,15
€ 18,15
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33330
M12x1,5, zwart
33330
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 31,81
€ 20,68
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295066
M12x1,5, zwart/groen, zwart
295066
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
€ 34,52
€ 34,52
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,29
€ 7,45
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,12
€ 6,12
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,33
€ 4,76
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,33
€ 4,99
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,45
€ 6,64
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
€ 11,41
€ 4,68
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
