Zoekresultaten "003"
M 10 x 1, M 4
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
- -4%
ECE-R90, Low-Metallic, Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 87,2 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Hoogte [mm] | 53,2 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehandleiding, Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20960 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474304, 1987474721, 1987474470, 1987474735, 1987474253, 1987474197 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Actieve sensor, Zonder kabel, Achteras links
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 77 |
| Inbouwplaats | Achteras links |
- -75%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vingersonde, Handgeschakeld, evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Lambdasonde | Vingersonde |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 131 |
| Dikte [mm] | 20 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Hoogte 1 [mm] | 62 |
| Hoogte 2 [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23145, 23144 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
21/4, Kogellamp, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 88,5 |
| Hoogte [mm] | 118,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32,2 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
- -35%
Lambdasonde, Brandstofpomp, Klem 87, Klem 15R
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Relaisfunctie | Lambdasonde, Brandstofpomp, Klem 87, Klem 15R, Interieurverlichting, Elektrische voorverwarmer, Verwarmde buitenspiegel, Buitenspiegel verstelling, ABS-retourpomp, Centrale vergrendeling, Hydrauliek cabriokap, Daglicht, Interieurventilator, Ventilator, verwarming-/airco, Lichtschakelaar, Airconditioning, Claxon, Starter, Raamopener, ESP, Verwarmd achterruit, Grootlicht, Dimlicht, Park distance control, Comfortuitvoering |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Aantal | 1 |
| Aantal contacten | 4 |
| Belastbaarheid bij 12V | 35A |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-vormig
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 036.400 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 24 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 64 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21899, 21898 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, P43t-38
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Onder de middenconsole, Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5)
| Inbouwtijd [min] | 10 |
| Inbouwplaats | Onder de middenconsole |
| Filter type | Carbon filter, Met schimmelwerende werking, Fijnstoffilter (PM 2.5), Met antibacteriële werking, Actief-koolstoffilter met meerwaardig fenol |
| Lengte [mm] | 250 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Basisversie met actieve kool (art.nr.) | CUK 25 003 |
| Basisversie (art.nr.) | CU 25 003 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -47%
M12 x 1,25, 14 mm, Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 6,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 27,5 |
| Versie | Bi-Hex |
- -37%
Zonder kabel, Vooras
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Totale lengte [mm] | 66 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -74%
Zonder kabel
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Totale lengte [mm] | 66 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
- -71%
Achter
| Inbouwplaats | Achter |
| Lengte [mm] | 345 |
| Lengte (inch) | 14 |
| Aantal | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 885 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 875 |
| Breedte [mm] | 10 |
- -6%
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 1078 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
-, Hybride ruitenwisserblad, voor voertuigen met stuur links
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 174 |
| Gewicht [g] | 139 |
| Lengte [mm] | 425 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Hybride ruitenwisserblad |
| Lengte (inch) | 17 |
| Voor OE nummer | 8521242120 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende informatie | Hybrid Wiper Blade |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 356 |
| Breedte [mm] | 145 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
IK20L, 101-905-601F, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20L |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-905-601F |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 20,5 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Rechtse draaibeweging, AW/BS, Met stofkaplip
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 7 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | AW/BS |
| Stofkap | Met stofkaplip |
Zwart, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Actieve sensor, Zonder kabel
| Temperatuurbereik tot [°C] | 150 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Sensortype | Actieve sensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Totale lengte [mm] | 66 |
- -53%
Opschroeffilter, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 280 |
| Breedte [mm] | 143 |
| Hoogte [mm] | 64 |
| Filter type | Filter insert |
| Let op de serviceinformatie |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, ATE, Met plunjerclip
| Lengte [mm] | 155 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 59, 65 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Remsysteem | ATE |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Vooras rechts, Vooras links
| Dikte [mm] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 100, 72 |
| Materiaal | Metaal |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
60/55, H4, blauw
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 60/55 |
| Lamptype | H4 |
| Aantal | 1 |
| Gloeilampkleur | Blauw |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t-38 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Opschroeffilter
| Filter type | Filter insert, Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 88,5 |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,2 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -33%
