Zoekresultaten "00020"
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vloeistofwrijvingskoppeling
| Verwarming / Koeling | Vloeistofwrijvingskoppeling |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Thermisch
| Diameter [mm] | 233 |
| Werkwijze | Thermisch |
| Voor OE nummer | 0002008122 |
| Buitendiameter [mm] | 233 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Thermisch
| Buitendiameter [mm] | 445 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Werkwijze | Thermisch |
| Aantal ventilatorbladen | 5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch, produced by BEHR, Rond
| Diameter 1 [mm] | 200 |
| Diameter [mm] | 260 |
| Behuizing diameter [mm] | 260 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Hoogte [mm] | 137 |
| Buitendiameter [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 5 |
| Versie | Produced by BEHR |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Voor, Achteras
| Lengte 1 [mm] | 63 |
| Lengte 2 [mm] | 35 |
| Gewicht [kg] | 0,576 |
| Inbouwplaats | Achter, Voor, Achteras |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Binnen, Vooras, Rubberlager
| Gewicht [kg] | 0,03 |
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Lengte [mm] | 41 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, Rubberlager
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Lengte [mm] | 39 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal wielbouten | 3 |
| Hoogte 1 [mm] | 73 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 134 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Thermisch
| Nettogewicht [g] | 848 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 17,00 |
| Diepte [mm] | 35 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17,0, 35 |
| Diameter [mm] | 160 |
| Werkwijze | Thermisch |
| Gatdiameter [mm] | 147 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 55,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 49,0 |
| Nettogewicht [g] | 1289 |
| Diameter [mm] | 428 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, Aluminium, Staal
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Buitendiameter [mm] | 237 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Thermisch, Aluminium, Staal
| Werkwijze | Thermisch |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Buitendiameter [mm] | 475 |
| Aantal ventilatorbladen | 7 |
Staal
| Gewicht [kg] | 1,282 |
| Breedte [mm] | 35 |
| Materiaal | Staal |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Glad, Kunststof
| Boutdiameter [mm] | 10 |
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Aanvullende informatie | DriveAlign™ |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
21/4, Kogellamp, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | Kogellamp, P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aantal | 10 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
21/4, P21/4W, BAZ15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/4 |
| Lamptype | P21/4W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAZ15d |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Longlife Daytime WS |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 2263 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Aantal riemen | 1 |
| Aantal looprollen | 3 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Wiellager geïntegreerd in weillager, Haakse kogellager
| Aantal gaten | 3 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Wiellager geïntegreerd in weillager |
| Breedte [mm] | 54 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 133,5 |
| Lageruitvoering | Haakse kogellager |
| Buitendiameter 1 [mm] | 58 |
| Buitendraad 2 [mm] | 133 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Aluminium, Staal
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Materiaal | Aluminium, Staal |
| Buitendiameter [mm] | 508 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aantal ventilatorbladen | 9 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
