Zoekresultaten "000 016 00 00"
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas, Met remzadelschroef
| Gewicht [kg] | 1,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Breedte [mm] | 100,1 |
| Dikte [mm] | 18,2 |
| Hoogte [mm] | 64,8 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21463 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,8 |
| Aantal veren | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,969 |
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 16,3 |
| Hoogte [mm] | 51,9 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 25213, 25212 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
022 903 119 D, Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 022 903 119 D |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Gewicht [kg] | 0,025 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Box, M10X1.5, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 50 |
| Hoogte [mm] | 51 |
| Schroefdraadmaat | M10X1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 14,3 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -59%
Zonder ingebouwde slijtagesensor, LUCAS/TRW
| Hoogte 1 [mm] | 52,9 |
| Slijtageindicator | Zonder ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | LUCAS/TRW |
| Breedte 1 [mm] | 87 |
| Dikte 1 [mm] | 16,4 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -40%
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 100 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 64 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal, Met remzadelschroef |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 123 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 52 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, E990R-01120/400Ext.2, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E990R-01120/400Ext.2 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -57%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -30%
| Weerstand [Ohm] | 233 |
| Stroomsterkte [A] | 10, 22 |
| Dikte [mm] | 28 |
| Lengte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
E9 90R-02A1242/2272, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, ATE
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 123,0 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 52,0 |
| Controleteken | E9 90R-02A1242/2272 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| MAPP code beschikbaar | |
| Toegestaan tot voertuigvermogen [kW] | 225 |
| Aanvullende informatie | ATE Ceramic |
- -47%
Achteras, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Teves, 27-0553
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 16,7 |
| Hoogte [mm] | 51,9 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Teves |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0553 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met bevestigingsmatriaal
| Lengte [mm] | 137 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 51 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 123 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 52 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Let op de serviceinformatie |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 85 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 99 |
- -50%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -22%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achteras, ATE, ECE R90 APPROVED, Low-Metallic
| Aantal schroeven | 2 |
| Aantal lagen | 4 |
| Aantal veren | 2 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 123,1 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | ECE R90 APPROVED |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 25218, 23482 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 43 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Lengte [mm] | 87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
