×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "0 986 474 231"
138 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 0 986 474 231×
Dynamo / Alternator Walker WAL00055
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-D(Dummy) Plu
WAL00055
| Nettogewicht [kg] | 6,49 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-D(Dummy) Plu | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 255,83
€ 255,83
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00213
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met meervoudige riemschijf, M8 B+;L-D (Dummy)Plu
WAL00213
| Nettogewicht [kg] | 5,62 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 110 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Klem | M8 B+ |
| L-D (Dummy)Plu | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 245,74
€ 245,74
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Walker WAL00511
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, M8 B+;L-DFM
WAL00511
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | M8 B+ |
| L-DFM | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Gereviseerd reserveonderdeel (REMAN) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 351,11
€ 351,11
Tijdelijk uitverkocht
Remblokkenset, schijfrem Kavo Parts KBP-10278
R90, Zonder akoestische slijtagewaarschuwing
KBP-10278
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Controleteken | R90 |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
€ 43,64
€ 20,51
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Remblokkenset, schijfrem Kavo Parts KBP-10279
R90, Zonder akoestische slijtagewaarschuwing
KBP-10279
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Controleteken | R90 |
| Slijtageindicator | Zonder akoestische slijtagewaarschuwing |
| Breedte 2 [mm] | 53 |
€ 35,39
€ 16,64
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Meat Doria 55101374G
F000BL07TG, B+ M8
55101374G
| Laadstroom [A] | 110 |
| Voor OE nummer | F000BL07TG |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ M8 |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 271,28
€ 271,28
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas LRA02540
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-DFM
LRA02540
| Nettogewicht [kg] | 6,5 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 150 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0129 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-DFM, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 348,48
€ 282,27
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Dynamo / Alternator Maxgear 55-0509
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Met vrijlooppully, L-D(Dummy) Plug 84
55-0509
| Gatdiameter 1 [mm] | 8,5 |
| Nettogewicht [kg] | 6,49 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 120 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0084 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Klem | L-D(Dummy) Plug 84, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 469,21
€ 164,22
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Remzadel/remklauw DRI 3218610
Achter de as, Vooras rechts, Remzadel (2 zuigers), Zwevend remzadel
3218610
| Nettogewicht [kg] | 4,76 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (2 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 276 |
| Artikelnummer paar | 3118610 |
| Zuigerdiameter [mm] | 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 66,55 |
€ 203,40
€ 203,40
Tijdelijk uitverkocht
Reparatieset, remklauw Metzger 114-5329
Met zuiger
114-5329
| Diameter [mm] | 45 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
€ 98,92
€ 98,92
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
