Zoekresultaten "0 828"
Zwart, Rubber, Polyester
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Rubber |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 2223 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Aanvullende informatie | Micro-V® |
Vooras, ECE R90 Approved, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met schroeven
| Lengte [mm] | 163 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 59 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Dikte 1 [mm] | 18 |
| Let op de serviceinformatie |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1618.Z6
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1618.Z6 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 850 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SUMITOMO, E2 90R 01124/007, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Breedte [mm] | 148 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 61,5 |
| Voor fabrikant | SUMITOMO |
| Controleteken | E2 90R 01124/007 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
- -53%
Achteras, Gasdruk, Telescoop-schokdemper, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Telescoop-schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Oog bovenaan |
| Voor OE nummer | 72118275 |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor, zwart, Met pakking
| Inbouwplaats | Voor |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte 1 [mm] | 58 |
| Hoogte 2 [mm] | 61 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 150 |
| Breedte 2 [mm] | 151 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23604, 23202 |
| Aanvullende informatie | XTRA LINE |
- -32%
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Mando, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 110 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Mando |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 24686, 24600, 24599 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -59%
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Zonder toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 96 |
| Dikte [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23284 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 20 |
| Hoogte 1 [mm] | 73 |
| Hoogte 2 [mm] | 75 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 156 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23747, 23467 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
K20TT, 4652-1529, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 4652-1529 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, Met ingebouwde slijtagesensor
| Voor fabrikant | ATE |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 73,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 74,5 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 205 |
| Breedte 1 [mm] | 155,2 |
| Breedte 2 [mm] | 156,2 |
| Dikte 1 [mm] | 19,5 |
| Dikte 2 [mm] | 18,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PL58, Met meervoudige riemschijf
| Diameter [mm] | 56,00 |
| Laadstroom [A] | 75 |
| Stekkeruitvoering-ID | PL58 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56 |
| Riemschijven | Met meervoudige riemschijf |
| Aantal groeven | 5 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, M22x1,5, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Nettogewicht [g] | 581 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 15,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 96,0 |
| Hoogte [mm] | 141,0 |
| Schroefdraadmaat | M22x1,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Met ingebouwde slijtagesensor, Teves, 27-0556
| Inbouwplaats | Vooras |
| Dikte [mm] | 20,1 |
| Hoogte 1 [mm] | 73,4 |
| Hoogte 2 [mm] | 74,9 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 155 |
| Breedte 2 [mm] | 157 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 27-0556 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ATE, E9 90R 01107/200, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Dikte [mm] | 18,6 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R 01107/200 |
| Hoogte 1 [mm] | 61,1 |
| Hoogte 2 [mm] | 58,3 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Breedte 1 [mm] | 151,4 |
| Breedte 2 [mm] | 150,4 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 6,3 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -23%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -29%
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | +20 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 77,0 |
| Aantal groeven | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M6)
| Bevestigingshoek [graden] | 180 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | 0 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,0 |
| Aantal groeven | 4 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M6)
| Bevestigingshoek [graden] | +18 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,0 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M6) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -78 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 90 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 54,2 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | 180 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 49,5 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 6 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
+Line Original, Met vrijlooppully, B+ (M8)
| Bevestigingshoek [graden] | -53 |
| Kwaliteit | +Line Original |
| Laadstroom [A] | 130 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 56,9 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Aantal groeven | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Klem | B+ (M8) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | +Line Original |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
