Zoekresultaten "0 827"
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -21%
ATE, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 61,7 |
| Dikte [mm] | 15,3 |
| Hoogte [mm] | 56,5 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -55%
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 355 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, M14x1,5, M12x1,5
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Nettogewicht [g] | 232 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,00 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 74,5 |
| Hoogte [mm] | 125,0 |
| Schroefdraad ingang | M14x1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M12x1,5 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,50 |
| Nettogewicht [g] | 183 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17,6 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 226,0 |
| Breedte [mm] | 168 |
| Hoogte [mm] | 34,0 |
| Filter type | Filter insert |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Staal, G 1/8", zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Materiaal | Staal |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | G 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
- -40%
Vooras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, AKEBONO
| Aantal lagen | 4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 136,7 |
| Dikte [mm] | 16,33 |
| Hoogte [mm] | 58,9 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | AKEBONO |
| WVA-nummer | 24630, 24629, 24582 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | QB109-1791 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter, Benzine-injectie, M 14 x 1,5, M 12 x 1,5
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 74,5 |
| Hoogte [mm] | 126 |
| Brandstoftoevoer | Benzine-injectie |
| Schroefdraad ingang | M 14 x 1,5 |
| Schroefdraad uitgang | M 12 x 1,5 |
- -38%
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,2 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
- -49%
- -24%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorkant, PTFE (Polytetrafluorethylen), 038103085A, Rechtse draaibeweging
| Inbouwplaats | Voorkant |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Voor OE nummer | 038103085A |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Rechtse draaibeweging |
| Stofkap | Met stofkaplip |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Nettogewicht [g] | 46 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,50 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 31,15 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 73,0 |
| Hoogte [mm] | 92,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Lockheed, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 86 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lockheed |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23471 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -53%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
- -15%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met kegelvormige zitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 25,0 |
- -32%
E1 90R-01299/101, Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Brembo
| Breedte [mm] | 126,0 |
| Dikte [mm] | 15,0 |
| Hoogte [mm] | 58,0 |
| Controleteken | E1 90R-01299/101 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Brembo |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 13.0460-0438.2 |
| MAPP code beschikbaar | |
| Afmetingen in acht nemen |
- -48%
ECE-R90, Low-Metallic, Met ingebouwde slijtagesensor, Bosch
| Breedte [mm] | 109 |
| Dikte [mm] | 13,87 |
| Hoogte [mm] | 49,3 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20140 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474097, 1987474135 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas, Met remzadelschroef
| Gewicht [kg] | 1,401 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Breedte [mm] | 129,2 |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Hoogte [mm] | 57,5 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 21546 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas
| Gewicht [kg] | 1,4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Breedte [mm] | 124,2 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 57,1 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| WVA-nummer | 23463 |
| Aanvullende informatie | Q+ |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Zonder toebehoren, Brembo, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 132 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Brembo |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20217 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -68%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Zonder toebehoren, Lucas, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 124 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Lucas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 23463, 23093 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -36%
Opschroeffilter, 3/4 - 16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -50%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 740 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Excl. slijtage waarschuwingscontact
| Lengte [mm] | 62 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 57 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Dikte 1 [mm] | 15 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
