Zoekresultaten "0 811"
Type 16/24, 2 jaar garantie, Links, 020 420 8118
| Nettogewicht [g] | 9463 |
| Versie | Type 16/24 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Inbouwplaats | Links |
| Voor OE nummer | 020 420 8118 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met permanente smering, Kruiskoppeling, Standard
| Nieuw onderdeel | |
| Smering | Met permanente smering |
| Type askoppeling | Kruiskoppeling |
| Kwaliteit | Standard |
| Diameter 1 [mm] | 29 |
| Lengte 1 [mm] | 52 |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Directbevestiging, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 56,1 |
| Bevestigingswijze | Directbevestiging |
| Laadstroom [A] | 180 |
| Stekkeruitvoering-ID | 341 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 58,2 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B+(M8) |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Lengte [mm] | 204 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Massief, Met ABS sensorring, Met wiellager, Geolied
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Minimale dikte [mm] | 7 |
| Remschijftype | Massief |
| Remschijfdikte [mm] | 8 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aantal gaten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ABS sensorring, Met wiellager |
| Hoogte [mm] | 82,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 54,98 |
| Oppervlakte | Geolied |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Voldoet aan ECE norm | ECE-R90 |
- -3%
Met voering
| Remblok/voering | Met voering |
| Breedte [mm] | 29 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -35%
IK20TT, IK20, 1WT318110, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT, IK20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT318110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
- -20%
Achteras, Zonder wiellager
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remtrommelhoogte inwendig [mm] | 50 |
| Aantal gaten | 4 |
| Steek wielbouten (mm) | 100 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Remtrommeldiameter buiten [mm] | 234 |
| Remtrommelhoogte totaal [mm] | 76 |
| Centreringdiameter [mm] | 52 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 203,3 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Draairichting met de klok mee
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 146,60 |
| Buitendiameter [mm] | 40,2 |
| Aantal tanden | 11 |
- -38%
Draairichting met de klok mee
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Binnendiameter [mm] | 16,00 |
| Lengte [mm] | 77,60 |
| Buitendiameter [mm] | 40,0 |
| Aantal tanden | 11 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
011 250 61 03
| Buitendiameter [mm] | 380 |
| Voor OE nummer | 011 250 61 03 |
| Aantal tanden | 10 |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Vooras
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Spanning (Volt) | 5 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
V-riem/Poly V-riem, Dubbele zwaaiarm, Met vrijlooppully
| Aanbevolen essentiële reparaties | V-riem/Poly V-riem |
| Afstand tussen riemschijf en generator [mm] | 40 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 140 |
| Stekkeruitvoering-ID | 166 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 55,9 |
| Riemschijven | Met vrijlooppully |
| Ruilartikel | |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Klem | B1+(M8),COM |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Lengte [mm] | 199 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 117,48 |
- -40%
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 900 |
| Breedte [mm] | 13 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 153 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -77%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16 x 1,5
| Afmetingen in acht nemen | |
| Gatafstand [mm] | 42 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 9 |
| Breedte [mm] | 58, 62 |
| Lengte [mm] | 105 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Vooras
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 6 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Spanning (Volt) | 5 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 95,5 |
| Binnendiameter [mm] | 20,5 |
| Buitendiameter [mm] | 48,4 |
| Filter type | Filter insert |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 17,00 |
| Buitendiameter [mm] | 47,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 154 |
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
IK16TT, IK16, 1WT2 18 110, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT, IK16 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT2 18 110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
K20TT, 98079-5614E, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 98079-5614E |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
| Binnendiameter [mm] | 15,00 |
| Buitendiameter [mm] | 32,0 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
FPM (Fluor-Kautschuk), Wisselende draaibeweging, A SL
| Binnendiameter [mm] | 32 |
| Buitendiameter [mm] | 47 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Bouwwijze radiaalasdichting | A SL |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 55 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 9 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 14 |
| Hoogte [mm] | 251 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Onverwarmd, Aan beide zijden, 001 811 87 33, Mekra Lang
| Welvingsradius [mm] | 1800 |
| Lengte [mm] | 356 |
| Dikte [mm] | 3 |
| Breedte [mm] | 170 |
| Buiten / binnenspiegel | Onverwarmd |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Voor OE nummer | 001 811 87 33 |
| Fabrikant | Mekra Lang |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
