Zoekresultaten "0 806"
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -20%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -25%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte 1 [mm] | 58 |
| Hoogte 2 [mm] | 61 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Breedte 1 [mm] | 150 |
| Breedte 2 [mm] | 151 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 23604, 23202 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 133 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 855268 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -18%
Pijpfilter
| Filter type | Pijpfilter |
| Hoogte [mm] | 114 |
| Buitendiameter [mm] | 48 |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -58%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Bosch, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 137 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 24883 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -58%
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 168 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 45 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
- -10%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -24%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm
| Vonklengte [mm] | 5,2 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring 1Kohm, 3-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aansluituitvoering M4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -27%
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met pakkingen, voor multiriemaandrijving, Gietijzer
| Ribbenaantal | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Waterpompuitvoering | Voor multiriemaandrijving |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Gietijzer |
- -34%
Doos, R90 Homologated, Met akoestische slijtagewaarschuwing
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,715 |
| Breedte [mm] | 85,4 |
| Dikte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 35,5 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 40 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Akebono |
| Breedte 1 [mm] | 105,9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met plunjerclip |
| WVA-nummer | 24015, 24014 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 333 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 28,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 22,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 277,0 |
| Breedte [mm] | 218 |
| Hoogte [mm] | 61,9 |
| Filter type | Filter insert |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 355 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -21%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 145 |
| Gewicht [g] | 112 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 894650D030 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 735 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 151 |
| Gewicht [g] | 118 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 7700107433 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -20%
IW20TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW20TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IW16TT, IW16, 1WT118110, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IW16TT, IW16 |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT118110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
- -50%
Pijpfilter
| Nettogewicht [g] | 9 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 3,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,0 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Diameter [mm] | 30,0 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 8 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 6,1 |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
