Zoekresultaten "0 353"
| Hoogte [mm] | 10,0 |
| Binnendiameter [mm] | 4,7 |
| Diameter [mm] | 13,0 |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -4%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
B03
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 88 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 740 |
| Houderuitvoering | B03 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Aanvullende informatie | S3 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 14 x 1,25, Set
| Aantal contacten | 2 |
| Vonklengte [mm] | 6 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Hoeveelheid | Set |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 875 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Evt. stekkeraansluiting aanpassen
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aansluiting/Klemmen | Evt. stekkeraansluiting aanpassen |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | Universeel |
- -44%
R5W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | R5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Sprongsonde, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
- -24%
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 19,4 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Voor fabrikant | VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG, TOYOTA, SUBARU, SKODA, ROVER, RENAULT, PORSCHE, OPEL, MITSUBISHI, MERCEDES TRUCK, LEXUS, LAND ROVER, LANCIA, KIA, KOMATSU, JOHN DEERE, JEEP, JAGUAR, IVECO, INFINITI, ISUZU, HYUNDAI, HONDA, HITACHI, GM, FIAT, FENDT, DODGE, DAIMLER, DAEWOO, CLAAS, CHRYSLER, CATERPILLAR, BOVA, BMW, AUDI, ALFA ROMEO, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Compressor ID | TV14, TV12, SP10, DVE-16, DV-16, DV-13, DV-12, 7SB, 6SE, 6CA17, 10S, 10PA |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLSKWAGEN, VAUXHALL, VAG
| Diameter tot [mm] | 62 |
| Diameter van [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 28 |
| Voor fabrikant | VW, VOLSKWAGEN, VAUXHALL, VAG, TOYOTA, SKODA, SEAT, ROVER, RENAULT, PORSCHE, MITSUBISHI, MG, MERCEDES, LEXUS, LAND ROVER, LANCIA, KIA, JEEP, JAGUAR, INFINITI, HONDA, FIAT, FENDT, DODGE, DAIMLER, DAEWOO, CLAAS, CHRYSLER, BMW, AUDI, ALFA ROMEO, DENSO |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Compressor ID | TV12, SP10, 6CA17, DVE-16, 7SBU, 10SR, 10PA |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Alternatieve reparatieset | 505.540, 505.550, 017.736 |
| DIN / ISO | 7603 |
| Dwarsdoorsnede afdichtring | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 1,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 7
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 66 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -44%
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte 1 [mm] | 56 |
| Hoogte 2 [mm] | 61 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25010, 25008 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -75%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Excl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 16 |
| Hoogte 1 [mm] | 56 |
| Hoogte 2 [mm] | 61 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 25011, 25009 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 4-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -41%
M14 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Lengte [mm] | 24 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Kwaliteitsgraad | 5.8 |
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
- -37%
IK20TT, IK20, 1WT318110, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT, IK20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT318110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren, Bosch, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 18 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Draairichting afhankelijk | |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 24288, 23982 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -44%
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 1109.AL, Plaatstaal
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1109.AL |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ACHTERLICHT LINKS Chassis-Cabine
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 2810926 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
K20TT, Removable SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 7700500168 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
7603 A/CU, Koper
| DIN / ISO | 7603 A/CU |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 20 |
| Materiaal | Koper |
| Dikte [mm] | 2 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, TRW, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 172 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 315 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 25602 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zilver, Aluminium
| Kleur | Zilver |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 2 |
- -14%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 4-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IK20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
