Zoekresultaten "0 348"
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
- -50%
M20X1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20X1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
022 903 119 D, Met deksel
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor OE nummer | 022 903 119 D |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 78,5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 119 |
| Gewicht [g] | 86 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 855429 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 575 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -32%
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -50%
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,70 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Nettogewicht [g] | 436 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 63,0 |
| Diameter 2 [mm] | 72,1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,0 |
| Hoogte [mm] | 96,7 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -22%
T4W, Doos
| Spanning (Volt) | 24 |
| Nominaal vermogen [W] | 4 |
| Lamptype | T4W |
| Aantal | 2 |
| Bundeltype | Doos |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA9s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,5 |
| Nettogewicht [g] | 397 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,3 |
| Hoogte [mm] | 92,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 147 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
- -54%
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,00 |
| Nettogewicht [g] | 244 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Diameter o-ring [mm] | 60,7 |
| Diameter 2 [mm] | 69,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 63,8 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1030 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 133 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 855268 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -18%
M14x1,5
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Aansluituitvoering conform DIN, Contactgestuurd
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN, Contactgestuurd |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Hoogte [mm] | 100 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 59 |
| Filter type | Filter insert |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 318 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,00 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,4 |
| Hoogte [mm] | 94,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,40 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,90 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,9 |
| Nettogewicht [g] | 287 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 94,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Voor, Vooras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Voor, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met lager, Met draag/-stuur gewricht |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 40313 |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 355 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1130 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -21%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 145 |
| Gewicht [g] | 112 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 894650D030 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 735 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 151 |
| Gewicht [g] | 118 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 7700107433 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -20%
Opschroeffilter, M20x1.5mm
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
- -50%
