Zoekresultaten "0 336"
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 227 |
| Breedte [mm] | 129 |
| Lengte [mm] | 238 |
| Koudstartstroom EN (A) | 330 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 52 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 520 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 40 |
| Hoogte [mm] | 227 |
| Breedte [mm] | 127 |
| Lengte [mm] | 187 |
| Koudstartstroom EN (A) | 330 |
| Pooluitvoering | 3 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 60 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 232 |
| Koudstartstroom EN (A) | 540 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 72 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 680 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 61 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koudstartstroom EN (A) | 600 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 95 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Lengte [mm] | 306 |
| Koudstartstroom EN (A) | 830 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 74 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 750 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 261 |
| Koudstartstroom EN (A) | 630 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
W5W, W2.1x9.5d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | W5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | W2.1x9.5d |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 135 |
| Lengte [mm] | 219 |
| Koudstartstroom EN (A) | 300 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B00
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 227 |
| Breedte [mm] | 129 |
| Lengte [mm] | 238 |
| Koudstartstroom EN (A) | 330 |
| Pooluitvoering | 3 |
| Houderuitvoering | B00 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B01
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 45 |
| Hoogte [mm] | 225 |
| Breedte [mm] | 135 |
| Lengte [mm] | 219 |
| Koudstartstroom EN (A) | 300 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B01 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 50 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 550 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
IK20TT, IK20, 1WT318110, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT, IK20 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1WT318110 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
M 14 x 1,25
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 4 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Double Platinum |
- -45%
IK16TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M14 x 1,25, 3-massa elektrode
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,25 |
| Bevat artikelnummer | 13519 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 3-massa elektrode, Met flenszitting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Extra |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 119 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met toebehoren, Brembo, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 169 |
| Dikte [mm] | 19 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Brembo |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 150 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 24467, 24466 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Nettogewicht [g] | 320 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,40 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 61,7 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,0 |
| Hoogte [mm] | 123,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, M26x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | M26x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -35%
B13
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 70 |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 278 |
| Koudstartstroom EN (A) | 640 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Houderuitvoering | B13 |
| Poolvolgorde | 0 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, M24x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Schroefdraadmaat | M24x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 80 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -45%
BSG 99-875-005
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 48 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 207 |
| Koudstartstroom EN (A) | 440 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Componentennummer | BSG 99-875-005 |
| Pooluitvoering | 1 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Nettogewicht [g] | 274 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 64 |
| Diameter 2 [mm] | 70,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 75,8 |
| Hoogte [mm] | 86,5 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
ATE, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 55,7 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -44%
IK20TT, Solid SAE, M14x1.25, 16 mm
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen, LS 7
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | LS 7 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -37%
