Zoekresultaten "110 740 001"
Transistorontsteking
| Aantal contacten (uitgang) [-polig ] | 1 |
| Spoel-ontsteking | Transistorontsteking |
- -19%
Bougieschacht bobine, Volledig elektronische ontsteking
| Aantal contacten | 3 |
| Ontstekingspoel | Bougieschacht bobine |
| Spoel-ontsteking | Volledig elektronische ontsteking |
- -20%
R 30, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,69 |
| Positie / graad | R 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Nieuw onderdeel |
- -10%
Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,798 |
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Nieuw onderdeel |
- -10%
R 30, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,08 |
| Positie / graad | R 30 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
- -20%
M12x1.25, M5
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
- -25%
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
- -64%
M14, 20,8, Met weerstand, 1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
- -66%
M14, 20,8, Met weerstand, 3-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Bougie | Met weerstand, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met vlakke zitting |
- -66%
Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -25%
Enkele ventilator
| Toerental vanaf [1/min] | 3050 |
| Nominaal vermogen [W] | 300 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 174 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -44%
Enkele ventilator
| Toerental vanaf [1/min] | 2750 |
| Nominaal vermogen [W] | 300 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 174 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -52%
Voor voertuigen met airco
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
- -59%
Voor voertuigen zonder airco
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
- -59%
M10, Draairichting met de klok mee, Zonder toplager, re 30
| Totale lengte [mm] | 228 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 76 |
| Aantal draadboringen | 2 |
| Starteruitvoering | Zonder toplager |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Positie / graad | Re 30 |
- -69%
- -68%
Re 30, 30 (M8)
| Aantal boringen | 3 |
| Positie / graad | Re 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | 30 (M8) |
6Q1819015, Zonder weerstand
| Brutogewicht [g] | 2219 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6Q1819015 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
6Q1 820 015 H, voor voertuigen met stuur links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 174 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6Q1 820 015 H |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -37%
Driedelig, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
- -65%
Driedelig, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
- -55%
Driedelig, Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat, Zonder druklager
| Diameter [mm] | 240 |
| Meerdelig | Driedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingsdruklager, Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
- -55%
Tweedelig, Met koppelingdrukplaat, Zonder druklager, Met koppelingsplaat
| Diameter [mm] | 238 |
| Meerdelig | Tweedelig |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager, Met koppelingsplaat |
- -52%
Re 30
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Re 30 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
- -10%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-7 DTU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
- -28%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,4 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 12,7 |
| Technisch informatienummer | 14 Z-4 AU |
- -46%
Tweedelig, Zonder druklager
| Meerdelig | Tweedelig |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
- -77%
Tweedelig, Zonder druklager
| Meerdelig | Tweedelig |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
- -57%
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Lengte [mm] | 126 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
