Zoekresultaten "110 695 001"
Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Lucas, Keramiek
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16,2 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | Lucas |
| Koppelingvoeringmateriaal | Keramiek |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, CAV
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor fabrikant | CAV |
| Hoogte [mm] | 72,5 |
| Buitendiameter [mm] | 83,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, Track day use
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 52,9 |
| Breedte 1 [mm] | 87,4 |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Versie | Track day use |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Doos, Racing use only
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Hoogte 1 [mm] | 52,9 |
| Breedte 1 [mm] | 87,4 |
| Dikte 1 [mm] | 16 |
| Versie | Racing use only |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Doos, R90 Homologated, High performance roa
| Verpakkingshoogte [cm] | 5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Doos |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 52,9 |
| Breedte 1 [mm] | 87,4 |
| Dikte 1 [mm] | 17,2 |
| Versie | High performance roa |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 72,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 50,6 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Voor
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Inbouwplaats | Voor |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, M 20X1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 54,5 |
| Schroefdraadmaat | M 20X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 61,5 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW, E9 90R - 01120/2575, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16,6 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R - 01120/2575 |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8x1.25, Voor, voor voertuigen met stuur links
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 552 |
| Aansluitdraad | M8x1.25 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
TRW, E9 90R 01120/457, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R 01120/457 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
- -57%
E1 90R-02A0258/0193, Excl. slijtage waarschuwingscontact, Lucas / TRW, Met remzadelschroef
| Aantal schroeven | 4 |
| Breedte [mm] | 87,6 |
| Dikte [mm] | 16,0 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | E1 90R-02A0258/0193 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Lucas / TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| MAPP code beschikbaar | |
| Toegestaan tot voertuigvermogen [kW] | 225 |
| Aanvullende informatie | ATE Ceramic |
- -34%
Opschroeffilter, M20x1.5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TRW, E9 90R-02A1148/0457, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R-02A1148/0457 |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven, ook voor geperforeerde remschijven, Remvoeringen met minder remstof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M22 x 1,5, Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 72,4 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 131 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voertuigvoorruit, Zonder elektro motor, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Voertuigvoorruit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -66%
M28x1,5, Met linkse schroefdraad, M18x1,5
| Lengte [mm] | 110 |
| Buitendraad [mm] | M28x1,5 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Buitendiameter 1 [mm] | M18x1,5 |
| Gewicht [kg] | 1,15 |
- -60%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14-6 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Wit, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Wit |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -71%
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -38%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -32%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -32%
Fijnfilter, M20 X 1.5-6H INT
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
| Lengte [mm] | 75 |
- -57%
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Verpakkingshoogte [cm] | 111 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 250 |
| Lengte [mm] | 59,06 |
| Verpakkingslengte [cm] | 330 |
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 59 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,99 |
- -57%
M20x1.5-6H, Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Binnendraad [mm] | M20x1.5-6H |
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
- -59%
