Zoekresultaten "110 682 001"
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -46%
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Aantal draadeinden | 4 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Aantal veren | 4 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1 |
| Breedte [mm] | 87,8 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23823 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Achteras, Rubber
| Inbouwplaats | Achteras |
| Materiaal | Rubber |
| Lengte [mm] | 39 |
| Binnendiameter [mm] | 23 |
| Buitendiameter [mm] | 35 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
TRW, E9 90R-02A1148/0457, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Met toebehoren
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Voor fabrikant | TRW |
| Controleteken | E9 90R-02A1148/0457 |
| Let op technische data | |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remblok/voering | Met afgeschuinde rand |
| Reminstallatie | Alleen in combinatie met stalen remschijven, niet voor carbon/keramische remschijven, ook voor geperforeerde remschijven, Remvoeringen met minder remstof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
- -60%
Binnen, Vooras rechts, Vooras links
| Aantal per as | 2 |
| Inbouwplaats | Binnen, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubberlager |
| Per twee vervangen |
- -77%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -21%
1-massa elektrode
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
3/4" 16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4" 16UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 76 |
- -38%
- -80%
OE Performance, Achter, Rubber, zwart
| Gewicht [g] | 31 |
| Kwaliteit | OE Performance |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Rubber |
| Kleur | Zwart |
| Binnendiameter [mm] | 21,5 |
Doos, R90 Homologated, Keramiek, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14 |
| Bundeltype | Doos |
| Breedte [mm] | 87,6 |
| Dikte [mm] | 17,3 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 52,4 |
| Materiaal | Keramiek |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 20961 |
| Aanvullende informatie | Jurid White Low Dust |
- -62%
Doos, R90 Homologated, Keramiek, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14 |
| Bundeltype | Doos |
| Breedte [mm] | 87,2 |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 52,9 |
| Materiaal | Keramiek |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 20960 |
| Aanvullende informatie | Jurid White Low Dust |
- -80%
Doos, R90 Homologated, Keramiek, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 27 |
| Bundeltype | Doos |
| Breedte [mm] | 87,6 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Hoogte 1 [mm] | 52,4 |
| Materiaal | Keramiek |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Remsysteem | TRW |
| WVA-nummer | 20960 |
| Aanvullende informatie | Jurid White Low Dust |
- -82%
Wit, Opschroeffilter, 3/4 - 16UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Kleur | Wit |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -70%
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -27%
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, T2 + F3 + R
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Bijgevoegde adapter | T2 + F3 + R |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -65%
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
- -59%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 224 |
| Buitendiameter [mm] | 275 |
- -16%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Achteras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 15,2 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | LUCAS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat, Met slotschroefset |
| WVA-nummer | 20960 |
- -26%
Achteras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 52,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | LUCAS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat, Met slotschroefset |
| WVA-nummer | 20960 |
- -26%
Achteras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Hoogte [mm] | 52,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | LUCAS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat, Met slotschroefset |
| WVA-nummer | 23554, 20960 |
- -26%
Electrisch, Achteras, ECE-R90, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 52,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 2 [mm] | 52,8 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | LUCAS |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 260 |
| Breedte 2 [mm] | 87 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat, Met slotschroefset |
| Dikte 2 [mm] | 17,2 |
| WVA-nummer | 23823, 20960 |
- -26%
Electrisch, Achteras, ECE-R90, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 52,8 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails |
| Remsysteem | LUCAS |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 205 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met slotschroefset |
| WVA-nummer | 23516, 20960 |
- -26%
Achteras, TRW, Met slotschroefset
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Remsysteem | TRW |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met slotschroefset |
| WVA-nummer | 20960 |
- -26%
Achteras, ECE-R90, Met draagrails, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17,2 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails |
| Remsysteem | LUCAS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met slotschroefset |
| WVA-nummer | 20960 |
- -26%
Achteras, ECE-R90, Met draagrails, LUCAS
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 16,4 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met draagrails |
| Remsysteem | LUCAS |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met slotschroefset |
| WVA-nummer | 23554 |
- -26%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
Electrisch, Achteras, ECE-R90, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Gewicht [kg] | 1,18 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 87 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52,9 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TRW |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 205 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20960 |
- -26%
