Zoekresultaten "110 461 001"
Cu-core GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Cu-core GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC9YCC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 16 mm
| Overstek [mm] | 1,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,35 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,85 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,6 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RC7DYC |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Passieve sensor, zwart, D-vorm
| Aantal nokken | 2 |
| Nettogewicht [kg] | 0,04 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,8 |
| Gewicht [kg] | 0,051 |
| Sensortype | Passieve sensor |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Weerstand [Ohm] | 260 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Twee rail raammechanisme, Links voor, Zonder elektro motor
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Twee rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Combi-schakelfunctie | Met comfort functie |
| Aantal portieren | 4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -36%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -38%
IK20TT, Crimped SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 1086020 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Pneumatisch, Met pakkingen
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | Iridium IX |
- -29%
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
K20TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K20TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 46463801 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 2-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -46%
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 232 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
| Aanvullende informatie | V-Line |
- -19%
Aluminium, Pneumatisch, Zonder electro, Zonder kabel
| Materiaal | Aluminium |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder electro, Zonder kabel, Met onderdruk-Bypass, Regelaar/Software moet NIET zoeken/worden geupdate, Zonder sensor |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering conform DIN |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch, Twee rail raammechanisme, Links voor, voor voertuigen met stuur links
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Twee rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elect. bedienbare ramen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draagframe |
| Artikelnummer paar | 110 558 |
- -69%
Electrisch, Twee rail raammechanisme, Links voor, voor voertuigen met stuur rechts
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Twee rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elect. bedienbare ramen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 110 454 |
- -66%
Electrisch, Kruissysteem raammechanisme, Links voor, voor voertuigen met stuur rechts
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Kruissysteem raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elect. bedienbare ramen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 110 557 |
- -64%
Electrisch, Twee rail raammechanisme, Links voor, voor voertuigen met stuur rechts
| Werkwijze | Electrisch |
| Raamopener | Twee rail raammechanisme |
| Inbouwplaats | Links voor |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met elect. bedienbare ramen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Artikelnummer paar | 110 452 |
- -65%
Met behuizing, Met ingebouwd rooster, D-vorm, Luchtfilter
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd rooster |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -73%
Met behuizing, Met ingebouwd rooster, D-vorm, Luchtfilter
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwd rooster |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
- -66%
Met onderdrukregelaar, Pneumatisch, Met pakkingen
| Aantal afdichtingen | 3 |
| Regelaar | Met onderdrukregelaar |
| Werkwijze | Pneumatisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Nieuw onderdeel | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
- -67%
3 jaar garantie, M228X
| Garantie | 3 jaar garantie |
| Diameter [mm] | 228 |
| Type | M228X |
- -4%
Zwart, Inductie sensor, Passieve sensor, Zonder kabel
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Lengte [mm] | 87,7 |
| Kleur | Zwart |
| Sensortype | Inductie sensor, Passieve sensor |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Weerstand [Ohm] | 250 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Breedte [mm] | 55,5 |
| Hoogte [mm] | 26 |
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 116 |
| Aantal tanden | 89 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M14 x 1.25, 1-massa elektrode
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Energy Pro |
- -64%
