Zoekresultaten "110 418 001"
Interne ventilatie, ATE
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 48,4 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Remsysteem | ATE |
| Buitendiameter [mm] | 310 |
- -56%
Opschroeffilter, 15400P0H305, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400P0H305 |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
Opschroeffilter, 2630035A00, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 2630035A00 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
Achteras, Glad, interne ventilatie, High carbon
| Gewicht [kg] | 6,7 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Glad, interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Verwerking | High carbon |
| Oppervlakte | Gecoat |
| Buitendiameter [mm] | 310 |
- -65%
Opschroeffilter
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 68 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Let op de serviceinformatie |
- -19%
- -65%
- -65%
- -65%
- -65%
Fijnfilter, M20X1.5-6H
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
- -65%
15,5, Achteras, Geventileerd
| Schroefdraadmaat | 15,5 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Buitendiameter [mm] | 310 |
- -54%
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -18%
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -19%
M 14 x 1,25, 20,8
| Aantal contacten | 1 |
| Vonklengte [mm] | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 28 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M 14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Nikkel |
- -19%
Opschroeffilter, M 20 x 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 65 |
- -23%
05/10, Buiten geventileerd, Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager
| Gewicht [kg] | 7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 32,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 32,8 |
| Type boring / aantal gaten | 05/10 |
| Binnendiameter [mm] | 169,4 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Remschijftype | Buiten geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wielbevestigingsbout, Zonder wiellager, Zonder wielnaaf |
| Hoogte [mm] | 48,5 |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Gatdiameter voor wielbout [inch] | 15,3 |
| Buitendiameter [mm] | 310 |
- -65%
Filter insert, M20 X 1,5
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
- -88%
Zwart, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Kleur | Zwart |
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 84 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -56%
Achteras, interne ventilatie, Met schroeven, High carbon
| Binnendiameter [mm] | 140,2 |
| Minimale dikte [mm] | 20 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 112 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroeven |
| Hoogte [mm] | 48,3 |
| Verwerking | High carbon |
| Centreringdiameter [mm] | 65 |
| Oppervlakte | Kruislings geslepen, Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 310 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
-, 0802-18-600, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 0802-18-600 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -10%
Pt GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Pt GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN8WYPB3 |
| Bundeltype | Doos |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | IRIDIUM |
- -8%
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Verpakkingshoogte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 2,45 |
| Verpakkingslengte [cm] | 8,65 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 1,5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,7 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | N4C |
| Bundeltype | Doos |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -7%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 58 |
- -56%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 82 |
| Buitendraad 2 [mm] | 63 |
| Binnendiameter1 [mm] | 55 |
- -59%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 56 |
- -56%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 54 |
- -58%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 56 |
- -65%
M 20 X 1,5 - 6H, Opschroeffilter
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Schroefdraad uitgang | M 20 X 1,5 - 6H |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 92 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -63%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 94 |
| Buitendraad 2 [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 58 |
- -65%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 81,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
- -58%
Achteras, Geventileerd, Zonder wiellager, 5Q0615601E
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 65 |
| Aantal gaten | 9 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder wiellager |
| Voor OE nummer | 5Q0615601E |
| Hoogte [mm] | 48,5 |
| Buitendiameter [mm] | 310 |
| Per twee vervangen |
