×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "110 402 002"
112 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 110 402 002×
Remslang Triscan 8150 29129
F10x1, M10x1
8150 29129
| Lengte 1/2 [mm] | 332 |
| Totale lengte [mm] | 373 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
€ 22,13
€ 12,17
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Metzger 4114800
M10 x 1, F10 x 1
4114800
| Lengte [mm] | 322 |
| Schroefdraadmaat 1 | M10 x 1 |
| Schroefdraadmaat 2 | F10 x 1 |
€ 13,00
€ 13,00
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso IW16
IW16TT, 12-12-9-061-444, Crimped SAE, M14x1.25
IW16
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 12-12-9-061-444 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium Power |
€ 23,16
€ 20,38
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W16EPB10
W16TT, 101-000-005AE, Removable SAE, M14x1.25
W16EPB10
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 101-000-005AE |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Removable SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 7,51
€ 5,34
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CCH404S
Nickel GE, SAE, M14x1.25, 21 mm
CCH404S
| Overstek [mm] | 3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 10,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 11,74 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16,72 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 5 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN12YC |
| Weerstand van [kOhm] | 6 |
| Weerstand tot [kOhm] | 15 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
€ 10,81
€ 4,86
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
€ 16,17
€ 16,17
Tijdelijk uitverkocht
€ 30,66
€ 7,67
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Nipparts J1315020
M20x1.5, Opschroeffilter
J1315020
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 72,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 53 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 11,01
€ 6,82
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 15056
Opschroeffilter, 1109A4, M 20 X 1,5
15056
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1109A4 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 10,12
€ 10,12
Tijdelijk uitverkocht
Relais brandstofpomp Meat Doria 7242108
7242108
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6238525 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 9,67
€ 9,67
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 6.24210
Opschroeffilter, M20 x 1,5, 2 jaar garantie
6.24210
| Nettogewicht [g] | 273 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 18,38
€ 7,54
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Wix Filters 51381
Opschroeffilter, M20x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
51381
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
€ 43,75
€ 18,38
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Remslang Original Imperium 60546
Voor, 6U0611701B
60546
| Spoed 2 [mm] | 1 |
| Spoed 1 [mm] | 1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10 |
| Binnendiameter1 [mm] | 10 |
| Gewicht [g] | 104 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte [mm] | 365 |
| Voor OE nummer | 6U0611701B |
€ 36,40
€ 8,74
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Kolbenschmidt 50013024
Filter insert
50013024
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 247 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 121 |
| Binnendiameter1 [mm] | 56 |
€ 30,84
€ 13,58
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Topran 302 012
1-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
302 012
| Bougie | 1-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 9,55
€ 3,82
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 84,70
€ 29,64
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
