Zoekresultaten "110 296 001"
OE EQUIVALENT
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 113914010 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 3-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 GH-7 DTUR |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
E190R01440/041, VAG
| Verpakkingshoogte [cm] | 9 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Gewicht [kg] | 1,537 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Dikte [mm] | 5 |
| Controleteken | E190R01440/041 |
| Remsysteem | VAG |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | PREMIER |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met zuiger
| Aantal per as | 2 |
| Diameter [mm] | 34 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met zuiger |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal
| Diameter [mm] | 34 |
| Materiaal | Staal |
| Hoogte [mm] | 47 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -36%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting
| Langere levensduur | |
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Aanschroefbare SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Iridium-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | Iridium Irimax |
- -38%
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,90 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium, Met stel element, Met wielremcilinder, Ingebouwd
| Gewicht [kg] | 2,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Materiaal | Aluminium |
| Gatdiameter [mm] | 16 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element, Met wielremcilinder |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Remsysteem | VAG |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | Shoe Kit Pro |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met handremhefboom
| Gewicht [kg] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,8 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achter de as, Achteras links, Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem
| Nettogewicht [kg] | 1,57 |
| Inbouwplaats | Achter de as, Achteras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Remzadel met geintegreerde handrem |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Remschijftype | Massief |
| Materiaal | Aluminium |
| Voor remschijfdikte [mm] | 10 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 240 |
| Artikelnummer paar | 87-0646 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 13,31 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stroomverdeler, voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN
| Aantal in/uitgangen | 1 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Voor voorweerstand, Aansluituitvoering conform DIN |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
IW16TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW16TT |
| Brutogewicht [g] | 61 |
| Gewicht [g] | 58 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Iridium-middenelektrode, 1-massa elektrode, Met weerstand |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Iridium TT |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
IW22, Crimped SAE, M14x1.25, 20.6 mm
| Alternatief artikel | IW22 |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Crimped SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel TT |
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -27%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -46%
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Aluminium, Met stel element, Met wielremcilinder, Met toebehoren
| Gewicht [kg] | 2,38 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 20,8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 23 |
| Materiaal | Aluminium |
| Gatdiameter [mm] | 19,05 |
| Wrijvingsvlakbreedte (mm) | 38 |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met stel element, Met wielremcilinder, Met toebehoren |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Dikte [mm] | 7,5 |
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Remsysteem | VAG |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met handremhefboom |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
| Aanvullende informatie | Shoe Kit Pro |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Met hefboom, Ingebouwd
| Complete set | |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal per as | 1 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 40 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met hefboom |
| Monteerwijze | Ingebouwd |
| Controleteken | ECE R90 APPROVED |
| Reminstallatie | Voor voertuigen met trommelrem aan de achteras |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk, Met montagehandleiding, Met bevestigingsmatriaal |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 200 |
- -61%
Remzadel met geintegreerde handrem, Aluminium, Bosch, 0 986 474 324
| Remzadel uitvoering | Remzadel met geintegreerde handrem |
| Materiaal | Aluminium |
| Ruilartikel | |
| Remsysteem | Bosch |
| Artikelnummer paar | 0 986 474 324 |
| Binnen breedte [mm] | 49 |
| Zuigerdiameter [mm] | 34 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 35,25 |
- -38%
M28x1,5, Met rechtse schroefdraad, M18x1,5
| Lengte [mm] | 110 |
| Buitendraad [mm] | M28x1,5 |
| Draadtype | Met rechtse schroefdraad |
| Buitendiameter 1 [mm] | M18x1,5 |
| Gewicht [kg] | 1,15 |
- -60%
M28x1,5, Met linkse schroefdraad, M18x1,5
| Lengte [mm] | 110 |
| Buitendraad [mm] | M28x1,5 |
| Draadtype | Met linkse schroefdraad |
| Buitendiameter 1 [mm] | M18x1,5 |
| Gewicht [kg] | 1,15 |
- -60%
- -25%
2 jaar garantie, Opschroeffilter
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 162 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
- -59%
