Zoekresultaten "110 198 001"
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Binnendiameter1 [mm] | 73 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF-2B, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | 42463 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 77 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1860 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Met filterverwarming, MVQ (Silicoon-Rubber)
| Aantal | 2 |
| Hoeveelheid | Set |
| Filter type | Met filterverwarming |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
- -47%
O-vorm, Cilinderkop, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Vorm | O-vorm |
| Inbouwplaats | Cilinderkop |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Vereist aantal stuks | 1 |
- -63%
Afvoerzijde, Cilinderkop
| Lengte [mm] | 87,5 |
| Klepschijfdiameter [mm] | 25,4 |
| Klepsteeldiameter [mm] | 6 |
| Aantal groeven | 3 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde, Cilinderkop |
- -64%
Rubber/Metaal, Tandriemschijf, Met trillingsdemper, Ontkoppeld
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Trilling | Met trillingsdemper |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Ontkoppeld |
| Aantal groeven | 6 |
- -67%
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
- -36%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
- -21%
Binnendraad, zwart, Kunststof, Met pakking
| Draadtype | Binnendraad |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Monteerwijze | Schroefaansluiting |
| Openingsdruk [bar] | 1,4 |
- -62%
2 jaar garantie, Opschroeffilter
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 162 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
- -59%
034911023X, Draairichting met de klok mee
| Voor OE nummer | 034911023X |
| Aantal tanden | 9 |
| Diameter [mm] | 46,5, 25,8 |
| Lengte [mm] | 58,5 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -2%
3/4" 16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4" 16UNF |
| Diameter 2 [mm] | 69 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
- -38%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 87 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
- -50%
3/4" 16UNF, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4" 16UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 76 |
- -38%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -27%
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,8 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 1,22 |
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20922 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -54%
Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage, Zonder toebehoren, Teves, Met anti-kreukplaat
| Breedte [mm] | 77 |
| Dikte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | Teves |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 20011 |
| Aanvullende informatie | PRIME LINE |
- -59%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 63 |
- -27%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -27%
Achteras, ECE-R90, Excl. slijtage waarschuwingscontact, TEVES
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 62 |
| Dikte [mm] | 15,7 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Slijtageindicator | Excl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TEVES |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| WVA-nummer | 21050, 21051 |
- -35%
Mechanisch, Vooras, ECE-R90, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Gewicht [kg] | 1,37 |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 123 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 53,2 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | BOSCH |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met slotschroefset |
| WVA-nummer | 23982 |
- -35%
- -50%
Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert, met waterafscheider |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 89 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -58%
Fijnfilter, 3/4-16 UNF-2B
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF-2B |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62,53 |
- -59%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 224 |
| Buitendiameter [mm] | 275 |
- -27%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 71 |
