Zoekresultaten "9 186"
Vooras links, Vooras rechts, Delphi-Lenkung, TRW-Lenkung
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Voor fabrikant | Delphi-Lenkung, TRW-Lenkung |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras rechts, Vooras links, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, met rubberlager
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58024901 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, met rubberlager
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58024702 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Rubbermetaallager, rechts
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Vereist aantal stuks | 1 |
P21W
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Zonder riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -36%
Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 45 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 75 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -28%
Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 65 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 68 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 55 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 86 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -41%
Met riemschijf, Draairichting met de klok mee
| Laadstroom [A] | 150 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 78 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Zonder riemschijf, Excl. vacuumpomp
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Dynamo-uitvoering | Excl. vacuumpomp |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -25%
- -33%
3M5T2B372AB, Vooras
| Aantal gaten voor montage | 1 |
| Voor OE nummer | 3M5T2B372AB |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Vooras |
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 1830 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -47%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 600 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -36%
Zonder riemschijf
| Laadstroom [A] | 80 |
| Riemschijven | Zonder riemschijf |
| Spanning (Volt) | 24 |
- -57%
Driehoeksdraagarm
| Nettogewicht [kg] | 2,43 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 5014816 |
- -60%
Driehoeksdraagarm
| Nettogewicht [kg] | 2,42 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | 5014815 |
- -61%
Met toebehoren, Set
| Nettogewicht [kg] | 1,49 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Hoeveelheid | Set |
- -60%
Met riemschijf, li 60
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Li 60 |
- -60%
Bosch, Generatorregelaar negatief regelend
| Diameter [mm] | 32 |
| Werkspanning (V) | 14,1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Bosch |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
- -67%
Yugo, Iskra, Generatorregelaar negatief regelend
| Werkspanning (V) | 14,6 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | Yugo, Iskra |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
- -67%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 10 |
| Retour van oud artikel niet verplicht |
- -59%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,4
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,30 - 0,6
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,30 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -67%
Stekkeraansluiting, Opener, 0,3 - 0,55, M14 x 1,5
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,55 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -71%
