Zoekresultaten "9 185"
Mechanisch
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 1240017 |
| Aantal contacten | 4 |
Met koppelingdrukplaat, Met centreerdoorn, Met koppelingsplaat
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met centreerdoorn, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
Met koppelingdrukplaat, Met centreerdoorn, Met koppelingsplaat
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met koppelingdrukplaat |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met centreerdoorn, Met koppelingsplaat |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 242 |
- -60%
Met kabel
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Lengte [mm] | 710 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
| Weerstand [Ohm] | 900 |
| Hoogte [mm] | 38 |
- -42%
Planarsonde
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 210 |
- -59%
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Meetbereik tot [V] | 4,6 |
| Meetbereik van [V] | 0,96 |
| Meetbereik tot [kPa] | 240 |
| Meetbereik van [kPa] | 10 |
- -48%
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Meetbereik tot [V] | 4,75 |
| Meetbereik van [V] | 0,3855 |
| Meetbereik tot [kPa] | 256 |
| Meetbereik van [kPa] | 20 |
- -65%
VW G 055 005, Typ 3.0, Toyota WS, SP-IV-RR
- -65%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -46%
M12 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -46%
1/8"
| Gewicht [kg] | 0,050 |
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -9%
Tweedelig
| Meerdelig | Tweedelig |
| Buitendiameter [mm] | 242 |
| Aantal tanden | 21 |
| Let op de serviceinformatie |
- -14%
- -15%
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
2 jaar garantie, Filter insert
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Gewicht [g] | 122 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 115 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 63 |
- -58%
M14 x 1,25, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -43%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 32 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -72%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 46 |
| Druk (bar) | 1,6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -67%
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 466 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
A-vormig, Aluminium, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 0,55 |
| Vorm | A-vormig |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 27 |
| Materiaal | Aluminium |
| Dikte [mm] | 1,5 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Tweedelig, Zonder druklager
| Meerdelig | Tweedelig |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
- -77%
M12x1,25, voor nagloeien geschikt
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
- -70%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
- -43%
Polyesterweefsel, CR (chloropreenrubber), Stuurbekrachtigingspomp, Dynamo
| Riemenmateriaal | Polyesterweefsel |
| Basis materiaal | CR (chloropreenrubber) |
| Lengte [mm] | 875 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Aangedreven aggregaten | Stuurbekrachtigingspomp, Dynamo |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -59%
4-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 4-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
3-massa elektrode, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
| Bougie | 3-massa elektrode |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
- -60%
