×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "9 184"
1134 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 9 184×
Starter Friesen 8013610
Li 38
8013610
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 38 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 160,10
€ 123,27
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8018210
Re 32
8018210
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Re 32 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 204,77
€ 157,68
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8018260
Li 45
8018260
| Aantal gaten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,4 |
| Aantal tanden | 9 |
| Positie / graad | Li 45 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 24,20 |
€ 214,90
€ 165,47
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Starter Friesen 8080002
8080002
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 294,90
€ 224,13
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9036041
Dubbele zwaaiarm, re 60
9036041
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 48,40 |
€ 237,16
€ 199,21
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Friesen 9036690
Dubbele zwaaiarm, met aansluiting voor toerentalmeter, re 60
9036690
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 70 |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Positie / graad | Re 60 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 96,80 |
€ 186,49
€ 158,51
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Champion CET2SB
Ti Poly-V, SAE, M14x1.25, 16 mm
CET2SB
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10 |
| Verpakkingslengte [cm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Ti Poly-V |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | CET2 |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
| Aanvullende informatie | EON TITAN |
€ 49,39
€ 31,12
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Delphi Diesel TSP0325343
Pollenfilter
TSP0325343
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 188 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 24 |
€ 36,23
€ 36,23
Tijdelijk uitverkocht
Interieurfilter Delphi Diesel TSP0325343C
Carbon filter
TSP0325343C
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 188 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 24 |
€ 64,94
€ 64,94
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog FD-WB-11167
Box
FD-WB-11167
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,3 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 14,224 |
| Hoogte 1 [mm] | 13,843 |
| Gewicht [kg] | 0,22 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
€ 99,34
€ 86,43
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog MD-WB-11901
Box
MD-WB-11901
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 14,224 |
| Hoogte 1 [mm] | 13,843 |
| Gewicht [kg] | 0,23 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
€ 85,14
€ 74,06
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog MD-WB-11902
Box
MD-WB-11902
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 14,224 |
| Hoogte 1 [mm] | 13,843 |
| Gewicht [kg] | 0,27 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
€ 87,39
€ 76,02
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog ME-WB-11260
Box
ME-WB-11260
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,3 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 18,288 |
| Hoogte 1 [mm] | 17,526 |
| Gewicht [kg] | 0,57 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21,4 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 34,9 |
€ 91,62
€ 79,71
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog ME-WB-11263
Box
ME-WB-11263
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 16,764 |
| Hoogte 1 [mm] | 13,843 |
| Gewicht [kg] | 0,29 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,8 |
€ 47,55
€ 39,47
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog MI-WB-11789
Box
MI-WB-11789
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 14,224 |
| Hoogte 1 [mm] | 13,843 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
€ 48,52
€ 40,27
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog OP-WB-11084
Box, Zonder stofkap
OP-WB-11084
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,3 |
| Bundeltype | Box |
| Stofkap | Zonder stofkap |
| Hoogte 2 [mm] | 14,224 |
| Hoogte 1 [mm] | 13,843 |
| Gewicht [kg] | 0,17 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
€ 69,82
€ 61,44
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog OP-WB-11115
Box
OP-WB-11115
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 16,764 |
| Hoogte 1 [mm] | 15,494 |
| Gewicht [kg] | 0,37 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 45,2 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59,1 |
| Binnendiameter1 [mm] | 19,1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31,8 |
€ 51,96
€ 45,73
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Moog TO-WB-12143
Box
TO-WB-12143
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 10,8 |
| Bundeltype | Box |
| Hoogte 2 [mm] | 15,3 |
| Hoogte 1 [mm] | 13,843 |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 49 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
€ 168,92
€ 143,58
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor FAE 33120
Geel, groen, M 12x1,5
33120
| Kleurmarkering | Geel |
| Behuizingskleur | Groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
€ 26,06
€ 16,69
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Hydrauliekfilter Kolbenschmidt 50013044
Filter insert
50013044
| Hoogte [mm] | 100 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
€ 12,45
€ 4,61
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Hydrauliekfilter Kolbenschmidt 50014597
Filter insert
50014597
| Hoogte [mm] | 148,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
€ 44,94
€ 17,98
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
ABS sensor Hitachi 131655
5 jaar garantie, Vooras
131655
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Vooras |
€ 40,68
€ 40,68
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofpomp slingerpot Hitachi 2503392
Benzine, Electrisch, Met filter
2503392
| Lees de montagehandleiding | |
| Brandstoftype | Benzine |
| Druk (bar) | 3,8 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
€ 125,16
€ 125,16
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 324082092
Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+, Draairichting met de klok mee
324082092
| Nettogewicht [kg] | 3,83 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0301 |
| Klem | Pin "50" Plug, Pin "30" M8 B+ |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 73 |
| Aantal draadboringen | 1 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 618,53
€ 618,53
Tijdelijk uitverkocht
Starter DRI 327064092
Plug, M8, Draairichting met de klok mee
327064092
| Nettogewicht [kg] | 3,43 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0107, Plug |
| Klem | M8 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Flensdiameter [mm] | 82 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 36,30 |
€ 264,98
€ 264,98
Tijdelijk uitverkocht
Poly V-riem Dt Spare Parts 11.12080
6PK1060, 2 jaar garantie
11.12080
| Nettogewicht [g] | 100 |
| Lengte [mm] | 1060 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Breedte [mm] | 21,4 |
| Type | 6PK1060 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 29,57
€ 12,41
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Dt Spare Parts 4.67509
M14 x 1,25, 2 jaar garantie
4.67509
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 25,63
€ 14,60
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 7.59010
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
7.59010
| Nettogewicht [g] | 466 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 43,54
€ 18,28
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Dt Spare Parts 7.60503
M12 x 1,5, 2 jaar garantie
7.60503
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,5 |
| Aantal contacten | 2 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,39
€ 7,22
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Drukgroep Exedy ISC506
ISC506
| Binnendiameter [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 200 |
| Steek wielbouten (mm) | 240 |
€ 149,29
€ 82,11
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Koppelingsset Exedy NSS2294
Tweedelig, Zonder druklager
NSS2294
| Meerdelig | Tweedelig |
| Buitendiameter [mm] | 240 |
| Aantal tanden | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druklager |
€ 1.220,62
€ 280,74
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
Wiellagerset Metelli 19-1544
19-1544
| Breedte [mm] | 14,73 |
| Binnendiameter [mm] | 17,46 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 50,29 |
€ 23,72
€ 23,72
Tijdelijk uitverkocht
