Zoekresultaten "9 158"
Vooras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Bosch
| Lengte [mm] | 123 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bosch |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, ECE R90 Approved, Incl. slijtage waarschuwingscontact, Met bevestigingsmatriaal
| Kabellengte [mm] | 225 |
| Lengte [mm] | 123 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 53 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
| Dikte 1 [mm] | 17 |
| Let op de serviceinformatie |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 625 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras rechts, Achteras links, Kegellager
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Breedte [mm] | 14, 15 |
| Binnendiameter [mm] | 27, 19 |
| Buitendiameter [mm] | 50, 45 |
| Lageruitvoering | Kegellager |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1.5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Let op de serviceinformatie |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1.5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 650 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G67HR, G67HP, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | G67HR, G67HP |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 48 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator, Uitlaatbocht
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator, Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 140 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator, Uitlaatbocht
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator, Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 675 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 950 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 865 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator, Uitlaatbocht
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator, Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Bovenaan, Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk, Gesloten ketting, Simplex
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Speciaal gereedschap voor montage noodzakelijk |
| Aantal schakels | 86 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Kettingverdeling [mm] | 8 |
| Distributiekettingdimensie | G53HR, G53HRNG-1 |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandwiel, oliepomp, Onder, Gesloten ketting, Simplex
| Extra benodigde artikelen | Tandwiel, oliepomp |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aantal schakels | 70 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 13 52 7 797 906 |
| Kettingverdeling [mm] | 9,525 |
| Distributiekettingdimensie | G68HR |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 254 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 50 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Asset
| Lengte [mm] | 245 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Asset |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandriemschijf, met aansluiting voor toerentalmeter, Incl. vacuumpomp, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60,1 |
| Riemschijven | Tandriemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 26,43 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met riemschijf, 2 jaar garantie
| Laadstroom [A] | 100 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aantal groeven | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Onderhoudsvrij
| Spanning (Volt) | 12 |
| Batterij (vermogen Ah) | 100 |
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 353 |
| Koudstartstroom EN (A) | 850 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Batterij/accu | Onderhoudsvrij |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
CALSONIC, PAG 46, CSV613, R 134a
| Voor fabrikant | CALSONIC |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | PAG 46 |
| Compressor ID | CSV613 |
| Koelmiddel | R 134a |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3/8-24 Male
| Werkspanning (V) | 12 |
| Lengte [mm] | 45 |
| Schroefdraadmaat | 3/8-24 Male |
| Aantal contacten | 3 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Incl. vacuumpomp, L-W PLUG 21
| Nettogewicht [kg] | 6,69 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0021 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Klem | L-W PLUG 21, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Incl. vacuumpomp, L-W PLUG 21
| Nettogewicht [kg] | 6,6 |
| Gatdiameter 1 [mm] | 10 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Laadstroom [A] | 100 |
| Stekkeruitvoering-ID | 0021 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Dynamo-uitvoering | Incl. vacuumpomp |
| Klem | L-W PLUG 21, M8 B+ |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Oude onderdeel met nieuwe vergelijken (m.n. OER-nr.) | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 18,15 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met slijtage-waarschuwingscontact, Bosch, Met remzadelschroef
| Gewicht [kg] | 1,46 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 122,9 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 53,3 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23705 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MBA1298 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met slijtage-waarschuwingscontact, Met toebehoren, Bosch, Met remzadelschroef
| Gewicht [kg] | 1,38 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,2 |
| Lees de montagehandleiding | |
| Breedte [mm] | 122,8 |
| Dikte [mm] | 17,8 |
| Hoogte [mm] | 53,3 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Slijtageindicator | Met slijtage-waarschuwingscontact |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Bosch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met remzadelschroef |
| WVA-nummer | 23706 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-8 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Oliepomp, Injectiepomp
| Voor OE nummer | 11417797896, 13528572504 |
| Aangedreven aggregaten | Oliepomp, Injectiepomp, Nokkenas |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met schroeven |
| Aantal schakels | 48, 70, 86 |
| Kettingtype | Gesloten ketting, Simplex |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
