Zoekresultaten "9 157"
Electrisch, Vooras, ECE-R90, Incl. slijtage waarschuwingscontact
| Gewicht [kg] | 1,66 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Breedte [mm] | 152 |
| Dikte [mm] | 17 |
| Hoogte [mm] | 52 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 1 |
| Hoogte 2 [mm] | 52 |
| Slijtageindicator | Incl. slijtage waarschuwingscontact |
| Remsysteem | TEVES |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 200 |
| Breedte 2 [mm] | 152 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder anti-kreukplaat |
| Dikte 2 [mm] | 17 |
| WVA-nummer | 21932, 21931, 21930 |
- -26%
L 46, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,424 |
| Positie / graad | L 46 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 15A |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
- -11%
L 120, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 4,72 |
| Positie / graad | L 120 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,05 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -8%
L 46, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,93 |
| Positie / graad | L 46 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,8 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -28%
R 56, 15A, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,82 |
| Positie / graad | R 56 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,1 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | 15A |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -10%
L 60, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 5,108 |
| Positie / graad | L 60 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal tanden | 10 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
- -24%
L 55, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3,14 |
| Positie / graad | L 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,2 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Ruilartikel | |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
- -50%
Draairichting met de klok mee, L 60, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 67 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
Draairichting met de klok mee, L 60, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 4,07 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 45 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 64 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Draairichting met de klok mee, L 60, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,41 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Aansluittechniek | W(M5) |
- -18%
Draairichting met de klok mee, L 60, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,33 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Draairichting met de klok mee, L 60, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 4,58 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 79 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Draairichting met de klok mee, L 60, Dubbele zwaaiarm, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 4,62 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | L 60 |
| Bevestigingswijze | Dubbele zwaaiarm |
| Laadstroom [A] | 55 |
| Ribbenaantal | 1 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 80 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Met aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
Draairichting met de klok mee, R 60, Vierpunts-bevestiging, V-riemschijf
| Gewicht [kg] | 5,07 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Positie / graad | R 60 |
| Bevestigingswijze | Vierpunts-bevestiging |
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 50 |
| Riemschijven | V-riemschijf, Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Aansluiting/Klemmen | Zonder aansluiting voor toerentalmeter |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,50 |
L 55, NO, Draairichting met de klok mee
| Gewicht [kg] | 3 |
| Positie / graad | L 55 |
| Aantal gaten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 0,85 |
| Aantal tanden | 9 |
| Klem | NO |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Aantal draadboringen | 3 |
- -26%
GENUINE, Mechanisch
| Kwaliteit | GENUINE |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 6240157 |
| Aantal contacten | 4 |
BOSCH, Generatorregelaar negatief regelend, Am KFZ ermitteln!
| Werkspanning (V) | 14,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter steun [mm] | 32 |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Dynamo-uitvoering | Generatorregelaar negatief regelend |
| Generatornummer | Am KFZ ermitteln! |
Midden, Vooras rechts, Vooras links, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Midden, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M 12 x 1,75, Buiten, Vooras rechts, Vooras links
| Binnendraad [mm] | M 12 x 1,75 |
| Inbouwplaats | Buiten, Vooras rechts, Vooras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT GREENPARTS |
Achteras rechts, Achteras links, Rubbermetaallager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Achteras rechts, Achteras links |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Buitendiameter 1 [mm] | 60 |
| Buitendraad 2 [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Lengte [mm] | 90 |
Binnen, Voor, Achteras boven, Rubbermetaallager
| Inbouwplaats | Binnen, Voor, Achteras boven |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Achteras, Rubbermetaallager, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Achteras |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 36 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Achter, Achteras rechts, Achteras links, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Achter, Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 23,5 |
| Buitendiameter [mm] | 62,5 |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Voor, Achteras rechts, Achteras links, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Voor, Achteras rechts, Achteras links |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 74 |
| Hoogte [mm] | 52,5 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Vooras rechts, Vooras links, Koppelstang, Metaal
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stang / steunbalk | Koppelstang |
| Lengte [mm] | 140 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58016601 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Aluminium
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 58016502 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, Met draag/-stuur gewricht
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 58038801 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Met draag/-stuur gewricht
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 21 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 58038702 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras links, Met draag/-stuur gewricht
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht, met rubberlager |
| Artikelnummer paar | 58042902 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
| Aanvullende informatie | COMPETENCE KIT |
Vooras rechts, Vooras links, interne ventilatie, Kruislings geslepen
| Binnendiameter [mm] | 147,8 |
| Minimale dikte [mm] | 20,4 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Remschijftype | Interne ventilatie |
| Remschijfdikte [mm] | 22 |
| Steek wielbouten (mm) | 120 |
| Aantal gaten | 5 |
| Hoogte [mm] | 51,6 |
| Centreringdiameter [mm] | 79 |
| Oppervlakte | Kruislings geslepen, Gelakt |
| Buitendiameter [mm] | 286 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 6115096, 6115095, 6115054, 6115053 |
