×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "9 144"
1670 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 9 144×
Distributieriem Bosch 1 987 949 061
1 987 949 061
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 88 |
| Lengte [mm] | 838 |
| Breedte [mm] | 19 |
€ 31,22
€ 16,24
- -48%
Tijdelijk uitverkocht
Airco droger/filter Vemo V10-06-0027
Aluminium, Met pakkingen
V10-06-0027
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
€ 47,43
€ 44,12
- -7%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61100
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
7.61100
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 21,95
€ 12,51
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 656
M5, M12x1.25
H1 656
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
€ 14,25
€ 10,83
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
€ 9,46
€ 9,46
Tijdelijk uitverkocht
€ 31,81
€ 12,40
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv Z15
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
Z15
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
€ 5,72
€ 4,13
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 656
M12x1.25, M5
H1 656
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 19,70
€ 19,70
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0023
M12 x 1,25, Staafgloeibougie
V99-14-0023
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
€ 13,59
€ 13,59
Tijdelijk uitverkocht
Oliepomp aandrijfketting BSG BSG 30-109-044
G53HR, Gesloten ketting
BSG 30-109-044
| Gewicht [kg] | 0 |
| Aantal | 1 |
| Distributiekettingdimensie | G53HR |
| Aantal schakels | 74 |
| Kettingtype | Gesloten ketting |
€ 10,04
€ 10,04
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Vemo V40-13-34460
V40-13-34460
| Laadstroom [A] | 70 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 318,92
€ 318,92
Tijdelijk uitverkocht
€ 262,07
€ 131,04
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
€ 279,92
€ 123,17
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Dt Spare Parts 4.60914
2 jaar garantie
4.60914
| Nettogewicht [g] | 45 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 31,45
€ 16,03
- -49%
Tijdelijk uitverkocht
€ 89,62
€ 43,02
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,78
€ 8,78
Tijdelijk uitverkocht
V-riem Dt Spare Parts 3.34240
AVX10X925, 2 jaar garantie
3.34240
| Nettogewicht [g] | 56,5 |
| Lengte [mm] | 925 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Type | AVX10X925 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 12,90
€ 5,42
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Luchthoorn Bosch 6 033 FB2 012
Hoge toon, Pneumatisch
6 033 FB2 012
| Gatdiameter [mm] | 8,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 86 |
| Stroomverbruik [W] | 60 |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 110 |
| Signaaltoon | Hoge toon |
| Breedte [mm] | 85 |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
€ 16,60
€ 16,60
Tijdelijk uitverkocht
Spanningsregelaar Lauber CQ1010449
DENSO
CQ1010449
| Elektrische regeling | |
| Boringafstand [mm] | 65,2 |
| Werkspanning (V) | 14,7 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 42,83
€ 17,99
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V10-84-0159
D4R (gasontladingslamp), Xenon, P32d-6
V10-84-0159
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D4R (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-6 |
€ 112,55
€ 78,78
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, verstraler Vemo V20-84-0041
D3R (gasontladingslamp), Xenon, PK32d-6
V20-84-0041
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3R (gasontladingslamp) |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Kleurtemperatuur [K] | 4300 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-6 |
€ 112,55
€ 78,78
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Luchthoorn Bosch 6 033 FB2 011
Lage toon, Pneumatisch
6 033 FB2 011
| Gatdiameter [mm] | 8,7 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 80 |
| Stroomverbruik [W] | 60 |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 110 |
| Signaaltoon | Lage toon |
| Breedte [mm] | 85,6 |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Werkwijze | Pneumatisch |
€ 45,63
€ 45,63
Tijdelijk uitverkocht
Klepsteeldichting Dt Spare Parts 11.10570
Afvoerzijde, 2 jaar garantie
11.10570
| Nettogewicht [g] | 2 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 13,1 |
| Buitendraad 2 [mm] | 14,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 7 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10,5 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 3,68
€ 1,95
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, parkeer- / begrenzingslicht Vemo V99-84-0005
21/5, P21/5W, BA15d
V99-84-0005
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15d |
€ 1,79
€ 1,79
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Vemo V99-75-0014
3-massa elektrode
V99-75-0014
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Bougie | 3-massa elektrode |
€ 7,19
€ 7,19
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Beru By Driv UPT2
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
UPT2
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
€ 8,47
€ 5,08
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeilamp, motorruimteverlichting Osram 6418-02B
C5W, SV8.5-8
6418-02B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 5 |
| Lamptype | C5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | SV8.5-8 |
| Lengte [mm] | 35 |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
€ 3,27
€ 2,58
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator Van Wezel 0657774
BINNEN VENTILATOR Met Weerstand
0657774
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
€ 311,94
€ 93,58
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Febi Bilstein 107600
M18 x 1,5, Verwarmd
107600
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 105,00
€ 63,00
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie NGK 2563
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
2563
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoort, 10 kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
€ 24,41
€ 13,42
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie NGK 4479
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
4479
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,9 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
| Totale lengte [mm] | 70,0 |
€ 23,23
€ 14,64
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
