Zoekresultaten "9 127"
VW TL 774 D, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774 D, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Rood |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Achteras
| Inbouwplaats | Voor, Achteras |
| Breedte [mm] | 34, 28 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 34 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Binnen, Voor, Achteras boven
| Inbouwplaats | Binnen, Voor, Achteras boven |
| Dikte [mm] | 50 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 62, 53 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Achteras, Rubber/Metaal
| Inbouwplaats | Voor, Achteras |
| Materiaal | Rubber/Metaal |
| Breedte [mm] | 60, 45 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
- -54%
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Dikte [mm] | 64 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 461 |
| Breedte [mm] | 119 |
| Hoogte [mm] | 32 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,5 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Kwaliteitsgraad | 6.8 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Carbon filter
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 146 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Carbon filter |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links
| Lengte [mm] | 100 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Achter, Onder, Vooras links |
| Ophangwijze | Hydrolager |
| Dikte [mm] | 67 |
| Breedte [mm] | 49 |
| Binnendiameter [mm] | 20 |
| Buitendiameter [mm] | 77 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Buitendiameter [mm] | 160 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 25 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Dikte 1 [mm] | 3 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
03D 903 119 A, Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 03D 903 119 A |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774 D, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Rood |
| Concentraat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
ATE
| Breedte [mm] | 25 |
| Remsysteem | ATE |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 161 |
| Aanvullende informatie | ESSENTIAL LINE |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
-, Carbon filter
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 90 |
| Gewicht [g] | 86 |
| Filter type | Carbon filter |
| Voor OE nummer | 64319071935 |
| Lengte [mm] | 660 |
| Breedte [mm] | 95 |
| Hoogte [mm] | 20 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, Flange 44
| Brutogewicht [g] | 199 |
| Gewicht [g] | 145 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | Flange 44 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -22%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -20%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -21%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 208 |
| Gewicht [g] | 168 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946519515 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | Flange 44 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 191 |
| Gewicht [g] | 151 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946529545 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | Flange 44 |
| Kabellengte [mm] | 320 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 117 |
| Gewicht [g] | 84 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946505190 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 136 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520720 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 136 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520740 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 690 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1588A020 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -27%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 143 |
| Gewicht [g] | 110 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | Z60118861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 162 |
| Gewicht [g] | 129 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | Z60218861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 117 |
| Gewicht [g] | 84 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MN153035 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
