Zoekresultaten "9 124"
Kogellamp, P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
- -13%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, M18 x 1,5
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Geleidingswaarde | 3 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1250 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Diepte [mm] | 26 |
| Hoogte [mm] | 27 |
| Breedte [mm] | 29 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -75%
AVX10X925, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 56,5 |
| Lengte [mm] | 925 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Type | AVX10X925 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
DENSO
| Elektrische regeling | |
| Boringafstand [mm] | 65,2 |
| Werkspanning (V) | 14,7 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Spanning (Volt) | 14 |
- -58%
Zwart, Met afdichtring, M12x1,5
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met weerstand
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Diepte [mm] | 27 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 27 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 40, 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -78%
Afvoerzijde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 2 |
| Hoogte [mm] | 10 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 13,1 |
| Buitendraad 2 [mm] | 14,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 7 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 10,5 |
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -47%
Onverwarmd
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -22%
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 155 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Zr Planar, M 18x1,5
| Lees de montagehandleiding | |
| Versie | Zr Planar |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Lengte [mm] | 300 |
- -61%
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -20%
Poly-V Tit, SAE, M14x1,25, 16 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Kwaliteitsgraad | Poly-V Tit |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 10 |
- -40%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ORIGINAL |
- -19%
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,15 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Aantal | 1 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 55 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
- -40%
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -61%
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 64 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
- -38%
21/5, P21/5W, BAY15d
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21/5 |
| Lamptype | P21/5W |
| Aantal | 2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAY15d |
| Aanvullende informatie | ULTRA LIFE |
- -29%
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 55,6 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
- -59%
SAE, M12x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 12 FR-6 DUT |
- -58%
Met houder, zwart/grijs, Kunststofbehuizing, Werkkontakt
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Behuizingskleur | Zwart/grijs |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -46%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -40%
M20x1.5, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | M20x1.5 |
| Diameter 2 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -38%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -28%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -14%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -59%
M12 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -33%
M14 x 1,25, 16 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoort, 10 kOhm, 1-massa elektrode, Platium-middelelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -45%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -7%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 3,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -33%
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 2,5 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -33%
