Zoekresultaten "9 122"
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 63 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 55 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Let op de serviceinformatie | |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 55,6 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 62,5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 x 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Schroefdraadmaat | M 20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 55 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
| Vonklengte [mm] | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Ontstoring, 5kOhm, 2-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
- -21%
Electrisch, voor voertuigen zonder trekhaak
| Werkwijze | Electrisch |
| Breedte [mm] | 30,5 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 30,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
- -19%
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D3S (gasontladingslamp), PK32d-5
| Spanning (Volt) | 42 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D3S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | PK32d-5 |
D2S (gasontladingslamp), P32d-2
| Spanning (Volt) | 85 |
| Nominaal vermogen [W] | 35 |
| Lamptype | D2S (gasontladingslamp) |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P32d-2 |
- -29%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Askoppelingsschijf, zonder montage-/bevestigingsmateriaal, Stuk
| Type askoppeling | Askoppelingsschijf |
| Diameter [mm] | 132 |
| Steek wielbouten (mm) | 96 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder montage-/bevestigingsmateriaal |
| Hoeveelheid | Stuk |
| Aantal gaten | 6 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Achter, Aluminium, Rubber/Metaal
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Aluminium, Rubber/Metaal |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal riemen | 2 |
| Aantal tanden 1 | 81 |
| Aantal tanden 2 | 122 |
| Breedte 1 [mm] | 21 |
| Breedte 2 [mm] | 26,5 |
| Aantal rollen | 3 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Injectiepomp, Nokkenas
| Aantal riemen | 2 |
| Aangedreven aggregaten | Injectiepomp, Nokkenas |
| Versterkte uitvoering | |
| Optioneel | |
| Aantal tanden 1 | 122 |
| Aantal tanden 2 | 81 |
| Breedte 1 [mm] | 26,4 |
| Breedte 2 [mm] | 20,8 |
| Aantal rollen | 3 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rubbermetaallager, Versnellingsbak zijde
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Voor OE nummer | 1760814 |
- -9%
Rond, Elektrisch, excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling)
| Vorm | Rond |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Verwarming / Koeling | Excl. Ventilator, voor voertuigen m. ventilator (vloeist. wrijvingskoppeling) |
| Buitendiameter [mm] | 236 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aantal gaten voor montage | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Pijpfilter
| Lengte [mm] | 203 |
| Filter type | Pijpfilter |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 102 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 63 |
| Diameter 3 [mm] | 57 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, ACM (Polyacryl-Rubber)
| Breedte [mm] | 8 |
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 100 |
| Materiaal | ACM (Polyacryl-Rubber) |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, 1628.8Z
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1628.8Z |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 372 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 856 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Polychloropren (Neopren), Polyester
| Buiten lengte [mm] | 890 |
| Kleur | Zwart |
| Riemenmateriaal | Polychloropren (Neopren) |
| Trekkoordmateriaal | Polyester |
| Lengte [mm] | 875 |
| Breedte [mm] | 13 |
- -4%
M18 x 1,5, Verwarmd, 82004-61432
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 82004-61432 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Carbon filter, Set
| Filter type | Filter insert, Carbon filter |
| Lengte [mm] | 262 |
| Breedte [mm] | 198 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Aantal | 2 |
| Hoeveelheid | Set |
| Basisversie (art.nr.) | 1987435120 |
- -62%
| Gewicht [kg] | 1,296 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 111 |
| Breedte [mm] | 20 |
- -17%
| Gewicht [kg] | 0,82 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,5 |
| Aantal tanden | 145 |
| Breedte [mm] | 22 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| 2 riemen | |
| Gewicht [kg] | 2,502 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden | 122 |
| Aantal tanden 1 | 122 |
| Aantal tanden 2 | 81 |
| Breedte 1 [mm] | 26,4 |
| Breedte 2 [mm] | 20,8 |
- -20%
| 2 riemen | |
| Gewicht [kg] | 2,502 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 18,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 18,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,5 |
| Aantal tanden 1 | 122 |
| Aantal tanden 2 | 81 |
| Breedte 1 [mm] | 26,4 |
| Breedte 2 [mm] | 20,8 |
- -22%
