Zoekresultaten "9 121"
Pollenfilter, voor voertuigen met stuur links
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 280 |
| Breedte [mm] | 242 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Let op de serviceinformatie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Let op de serviceinformatie |
- -56%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1.5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 240 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 560 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M22 x 1,5, M20 x 1,5, Opschroeffilter, Met afdichtring
| Maat van inwendige schroefdraad | M22 x 1,5, M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 117 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 490 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator, Uitlaatbocht
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator, Uitlaatbocht |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 425 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Staal, Buiten zeszijdig
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 26 |
| Lengte [mm] | 31 |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 21 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,25, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 17 |
| Diameter o-ring [mm] | 20,4 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 10 |
| Kwaliteitsgraad | 8.8 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, voor katalysator, Uitlaatbocht
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor katalysator, Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 675 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 950 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 865 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd, Na katalysator, Uitlaatbocht
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator, Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 900 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M26 x 1,5, Buiten zeszijdig, Met afdichtring
| Maat van uitwendige schroefdraad | M26 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 33 |
| Lengte [mm] | 28 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,5, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 254 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 50 |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met ingebouwde slijtagesensor, ATE
| Aantal slijtage-indicatoren [per as] | 2 |
| Hoogte 1 [mm] | 46,6 |
| Slijtageindicator | Met ingebouwde slijtagesensor |
| Remsysteem | ATE |
| Waarschuwingscontactlengte[mm] | 265 |
| Breedte 1 [mm] | 151,3 |
| Dikte 1 [mm] | 17,5 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met afdichtring
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 54 |
| Openingstemperatuur | 92 |
| Diameter 1 [mm] | 48 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Akebono
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 89 |
| Dikte [mm] | 13 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Remsysteem | Akebono |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 52 |
| Remtrommeldiameter binnen [mm] | 254 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Onverwarmd
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Aantal leidingen | 1 |
| Totale lengte [mm] | 422 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Aluminium, Met droger, R 134a
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met droger |
| Uitlaatdiameter [mm] | 15,3 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 13,7 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Netlengte [mm] | 595 |
| Netbreedte [mm] | 352 |
| Netdiepte [mm] | 16 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 15 |
| Breedte 2 [mm] | 17 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 40 |
| Buitendraad 2 [mm] | 59 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
