Zoekresultaten "9 118"
Vooras rechts, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Hoogte [mm] | 200 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 16 |
| Breedte 2 [mm] | 16 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | Classic |
- -51%
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 16 |
| Breedte 2 [mm] | 16 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 62 |
| Buitendraad 2 [mm] | 62 |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
| Aanvullende informatie | Classic |
- -50%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 109 |
| Lengte [mm] | 1038 |
| Breedte [mm] | 22 |
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 124 |
| Lengte [mm] | 1181 |
| Breedte [mm] | 24 |
Nickel GE, M4/SAE, M14x1.25, 21 mm
| Overstek [mm] | 1,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 2 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,2 |
| Verpakkingslengte [cm] | 14,3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Vonklengte [mm] | 3 |
| Kwaliteitsgraad | Nickel GE |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,9 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Koperen middenelektrode, Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | RN9YC |
| Blister verpakking, zie stuklijst | |
| Bundeltype | Blisterverpaking |
| Weerstand van [kOhm] | 3 |
| Weerstand tot [kOhm] | 9 |
| Aanvullende informatie | COPPER PLUS |
- -56%
Mechanisch, Diesel
| Werkwijze | Mechanisch |
| Brandstoftype | Diesel |
- -35%
Doos, R90 Homologated, niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Verpakkingshoogte [cm] | 4,4 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 10,8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15 |
| Bundeltype | Doos |
| Aantal per as | 4 |
| Gewicht [kg] | 0,95 |
| Breedte [mm] | 78 |
| Dikte [mm] | 16,5 |
| Hoogte [mm] | 66 |
| Controleteken | R90 Homologated |
| Slijtageindicator | Niet voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Remsysteem | ATE |
| WVA-nummer | 20323 |
| Aanvullende informatie | PREMIER ECO FRICTION |
- -43%
15,6x18,7-14N, 184S, starre gesinterde plaat
| Diameter [mm] | 184 |
| Aantal tanden | 14 |
| Spiebaan | 15,6x18,7-14N |
| Type | 184S |
| Koppelingsuitvoering | Starre gesinterde plaat |
| Ribbenaantal | 6 |
| Lengte 1 [mm] | 1183 |
| Lees de montagehandleiding |
- -35%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 118 |
| Lengte [mm] | 1125 |
| Breedte [mm] | 32 |
- -50%
| Tandsteek [mm] | 9,525 |
| Aantal tanden | 118 |
| Lengte [mm] | 1125 |
| Breedte [mm] | 19 |
- -50%
M4/SAE, M14x1,25, 21 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | M4/SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 R-7 DU |
| Blister verpakking, zie stuklijst |
- -28%
Filter insert, WA10779, 42209E, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 417 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 282 |
| Buitendraad 2 [mm] | 282 |
| Binnendiameter1 [mm] | 178 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | WA10779, 42209E |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -36%
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 1,7 |
| Nieuw onderdeel |
- -39%
| Laadstroom [A] | 80 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,2 |
| Nieuw onderdeel |
- -40%
| Laadstroom [A] | 55 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
SAE, M14x1,25, 16 mm, Met flenszitting
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Met flenszitting, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Technisch informatienummer | 14 FR-7 DU |
- -28%
AVX10X825, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 62 |
| Lengte [mm] | 825 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Type | AVX10X825 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -58%
Electrisch
| Hoogte [mm] | 159 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Diameter [mm] | 56 |
| Druk (bar) | 3 |
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 925 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
Electrisch, Lage toon, Hoge toon
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal | 2 |
| Signaaltoon | Lage toon, Hoge toon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Voldoet aan ECE norm | R28 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP65 |
| Stroomopname [A] | 5 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Frequentiebereik [Hz] | 435, 335 |
| Stroomverbruik [W] | 60 |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 113 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -60%
Filter insert, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 167 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 155 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
M5, blauw, voor voertuigen met stroomverdeler, Aansluituitvoering M5
| Aansluitdraad | M5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Blauw |
| Uitvoering | Voor voertuigen met stroomverdeler |
| Aantal contacten | 2 |
| Ontstekingspoel | Aansluituitvoering M5, Aansluituitvoering conform DIN |
| Aantal aansluitingen | 1 |
- -55%
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad, U
| Lengte [mm] | 600 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Flat blade wisserblad |
| Lengte (inch) | 24 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Styling | Met spoiler |
| Aanvullende informatie | ALTERNATIVE VISIONEXT SINGLE |
- -59%
ECE-R90, Low-Metallic, Met akoestische slijtagewaarschuwing, Met toebehoren
| Aantal schroeven | 2 |
| Breedte [mm] | 131,6 |
| Dikte [mm] | 16,7 |
| Controleteken | ECE-R90 |
| Hoogte 1 [mm] | 52,5 |
| Hoogte 2 [mm] | 55,5 |
| Materiaal | Low-Metallic |
| Slijtageindicator | Met akoestische slijtagewaarschuwing |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Remsysteem | Lucas-Girling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met anti-kreukplaat, Met schroeven |
| WVA-nummer | 23225 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 1987474382, 1987474447, 1987474241 |
| Product moet op voertuig of motor worden bepaald |
- -43%
Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad, U
| Lengte [mm] | 400 |
| Ruitenwisserblad uitvoering | Wisserblad met optische slijtagewaarschuwing, Beugel wisserblad |
| Lengte (inch) | 16 |
| Passende adapter | U |
| Aantal | 1 |
| Aanvullende informatie | DAS ORIGINAL SINGLE |
- -36%
