Zoekresultaten "9 070"
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
MB 331.0, ISO 4925, DOT 4
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MB 331.0 |
| DIN / ISO | ISO 4925 |
| Nat kookpunt [°C] | 180 |
| Kookpunt [°C] | 260 |
| Inhoud [liter] | 0,25 |
| Specificaties volgens DOT | DOT 4 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3/4" - 16 UNF, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | 3/4" - 16 UNF |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Gegalvaniseerd, Staal
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 19 |
| Materiaal | Staal |
| Dikte [mm] | 2 |
- -11%
Achteras, met montage-/bevestigingsmateriaal, ECE R90 Approved
| Buitendiameter [mm] | 229 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 42 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Controleteken | ECE R90 Approved |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
03D 903 119 A, Met deksel
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor OE nummer | 03D 903 119 A |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 1 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 4 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
5W-40, MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00
| Let op de serviceinformatie | |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-40 |
| Specificatie | MB 226.5, VW 505 00, VW 502 00, PSA B71 2296, BMW Longlife-01, Renault RN 0700, MB 229.3, VW 502 00/505 00, GM LL-B 025, Porsche A40, Renault RN 0710 |
| Inhoud [liter] | 200 |
| API specificaties | SN/CF |
| ACEA specificaties | A3/B4 |
| Aanvullende informatie | Mobility Guard Pro |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
-, Stoffilter, 64 11 8 391 198
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 298 |
| Gewicht [g] | 136 |
| Filter type | Stoffilter |
| Voor OE nummer | 64 11 8 391 198 |
| Lengte [mm] | 266 |
| Breedte [mm] | 201 |
| Hoogte [mm] | 31 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, BMW
| Brutogewicht [g] | 7290 |
| Gewicht [g] | 6480 |
| Ribbenaantal | 8 |
| Hoogte [mm] | 138 |
| Lengte [mm] | 249,1 |
| Voor fabrikant | DENSO, BMW |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64529217868 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Uitlaatdiameter [mm] | 28,4 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 15,4 |
| Olie hoeveelheid (ml) | 150 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 7SBU17C |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 8 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO, BMW
| Brutogewicht [g] | 7710 |
| Gewicht [g] | 6900 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Voor fabrikant | DENSO, BMW |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 64529330825 |
| Kwaliteit | DENSO |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met magneetkoppeling |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | ND-8 |
| Compressor ID | 7SBU17A |
| Gevuld | |
| Aantal groeven | 6 |
| Koelmiddel | R 134a |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, Flange 44
| Brutogewicht [g] | 199 |
| Gewicht [g] | 145 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | Flange 44 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, M18x1.5
| Brutogewicht [g] | 144 |
| Gewicht [g] | 95 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 3 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -22%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 152 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -20%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, DENSO
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 100 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -21%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 208 |
| Gewicht [g] | 168 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946519515 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | Flange 44 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 117 |
| Gewicht [g] | 84 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946505190 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 136 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520720 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 620 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 136 |
| Gewicht [g] | 103 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 8946520740 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 690 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubbertuit |
| Kwaliteit | DENSO |
- -35%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1588A020 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -27%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 143 |
| Gewicht [g] | 110 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | Z60118861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 162 |
| Gewicht [g] | 129 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | Z60218861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 117 |
| Gewicht [g] | 84 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | MN153035 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 330 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 123 |
| Gewicht [g] | 90 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | C2C25956 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 480 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -29%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 4606133AC
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 96 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 4606133AC |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 365 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, FS8B18861A
| Brutogewicht [g] | 139 |
| Gewicht [g] | 109 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | FS8B18861A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
