×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "9 054"
1538 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 9 054×
Alternator/Dynamo Stardax STX100311
Met riemschijf, 2 jaar garantie
STX100311
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 753,03
€ 195,79
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Stardax STX100311R
Met riemschijf, 2 jaar garantie
STX100311R
| Laadstroom [A] | 70 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 60 |
| Riemschijven | Met riemschijf |
| Ruilartikel | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 516,89
€ 206,75
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Remschoen set Herth+Buss Jakoparts J3509005
Achteras
J3509005
| Diameter [mm] | 253,4 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte [mm] | 50 |
€ 127,70
€ 43,41
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Wiellager Dt Spare Parts 4.65395
Binnen, Achteras, Buiten, 2 jaar garantie
4.65395
| Nettogewicht [g] | 629 |
| Hoogte [mm] | 24,8 |
| Inbouwplaats | Binnen, Achteras, Buiten |
| Binnendiameter [mm] | 50 |
| Buitendiameter [mm] | 90 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 64,38
€ 27,04
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Krukassensor Wagner CRS00276
Geluidsensor, Zonder kabel, zwart
CRS00276
| Aantal nokken | 3 |
| Nettogewicht [kg] | 0,013 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6 |
| Verpakkingslengte [cm] | 4,5 |
| Gewicht [kg] | 0,028 |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Behuizingskleur | Zwart |
€ 30,14
€ 23,81
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Vemo V10-13-38180
V10-13-38180
| Laadstroom [A] | 120 |
| Nieuw onderdeel | |
| Spanning (Volt) | 14 |
€ 617,66
€ 617,66
Tijdelijk uitverkocht
Remzadel/remklauw zuiger Lauber CQ71385115
Achteras, LUCAS
CQ71385115
| Diameter [mm] | 38 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Remsysteem | LUCAS |
| Hoogte [mm] | 51 |
€ 27,60
€ 7,73
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
V-riem Dt Spare Parts 3.34258
AVX10X700, 2 jaar garantie
3.34258
| Nettogewicht [g] | 52 |
| Lengte [mm] | 700 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Type | AVX10X700 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 11,86
€ 4,99
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde FAE 77005
Zr Planar, M 18x1,5
77005
| Lees de montagehandleiding | |
| Versie | Zr Planar |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Lengte [mm] | 300 |
€ 222,52
€ 86,78
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W16EXR-U11
W16TT, Solid SAE, M14x1.25
W16EXR-U11
| Alternatief artikel | W16TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 96353255 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,32
€ 2,86
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
€ 23,70
€ 4,97
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie NGK 1028
M14 x 1,25, 20,8 mm, Met flenszitting, Geen ontstoring
1028
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode, Aanschroefbare SAE aansluiting |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
€ 8,83
€ 6,36
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie NGK 3928
M14 x 1,25, 20,8 mm, Raam SAE aansluiting, Met flenszitting
3928
| Vonklengte [mm] | 4,0 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 20,8 mm |
| Bougie | Raam SAE aansluiting, Met flenszitting, Geen ontstoring, 1-massa elektrode, Nikkel-middenelektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,0 |
€ 7,38
€ 4,95
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.05270.93.0
Verwarmd, Regelsonde
7.05270.93.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
€ 142,78
€ 142,78
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.05271.11.0
Verwarmd
7.05271.11.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 800 |
€ 122,21
€ 102,66
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.05271.13.0
Verwarmd, Diagnosesonde
7.05271.13.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Diagnosesonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
€ 117,32
€ 75,08
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas Electrical LRB00372
LRB00372
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 120A | |
| Riemschijf diam.63mm | |
| Klem M8 B+ | |
| Stekker type M5 D+ | |
| Lengte 2 | 45mm |
| Lengte 1 | 31mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Lengte 3 | 82mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 14mm |
| Nettogewicht 7.2Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 611,53
€ 489,23
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Alternator/Dynamo Lucas Electrical LRB00373
LRB00373
| Uitv.Met 12V boordspanning | |
| 14V | |
| Laadstroom 90A | |
| Riemschijf diam.62mm | |
| Klem M8 B+ | |
| Stekker type M5 D+ | |
| Lengte 2 | 45mm |
| Lengte 1 | 31mm |
| Boring 1 | 10mm |
| Lengte 3 | 81mm |
| Dikte/Sterkte 1 | 14mm |
| Nettogewicht 5.8Kg | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 30,25 |
€ 701,44
€ 561,15
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Fleetguard LF3594
Fijnfilter, M30 X 2-6H INT
LF3594
| Filter type | Fijnfilter |
| Diameter [mm] | 108 |
| Hoogte [mm] | 213 |
| Schroefdraadmaat | M30 X 2-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 91,4 |
€ 68,66
€ 28,83
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Servopomp Spidan 53886
Beugel, Triangle, Hydraulisch
53886
| Monteerwijze | Beugel |
| Spiebaan | Triangle |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Ruilartikel | |
| Let op de serviceinformatie | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 98,01 |
€ 868,71
€ 312,74
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 066-001
Regelsonde, voor katalysator
6PA 358 066-001
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal contacten | 4 |
| Uitlaatsysteem | Voor katalysator |
€ 90,75
€ 83,49
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 066-211
Verwarmd
6PA 358 066-211
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 1520 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 106,48
€ 100,09
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 066-271
Verwarmd
6PA 358 066-271
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 127,05
€ 83,85
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 066-391
Regelsonde
6PA 358 066-391
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 1750 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 102,85
€ 91,54
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 066-681
Verwarmd, Na katalysator
6PA 358 066-681
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 94,38
€ 83,05
- -12%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 066-971
Verwarmd
6PA 358 066-971
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 710 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 214,87
€ 75,20
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 103-051
Verwarmd
6PA 358 103-051
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 660 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 200,30
€ 84,13
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 103-381
Verwarmd
6PA 358 103-381
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 231,94
€ 95,09
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 103-391
Verwarmd
6PA 358 103-391
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 322,71
€ 109,72
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 103-411
Verwarmd
6PA 358 103-411
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 355 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 292,88
€ 90,80
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hella 6PA 358 103-461
Verwarmd
6PA 358 103-461
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 320,84
€ 115,51
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
