Zoekresultaten "B 953"
VOORPINKLICHT L. WIT +LAMPHOUDER
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0313906 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. CRYSTAL (S4)
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Enkel in combinatie met | VALEO |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0323902 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. CRYSTAL (S4)
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Enkel in combinatie met | VALEO |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
| Artikelnummer paar | 0323901 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met wis-was functie, Met wis-was functie achterruit, Zonder wisserintervalfunctie, zwart
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie, Met wis-was functie achterruit, Zonder wisserintervalfunctie |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterruitwisser |
| Aantal contacten | 11 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met wis-was functie
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met wis-was functie
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Magic Effect BL |
- -50%
VOORPINKLICHT L. +Stadslicht
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit/geel |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5849904 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. +Stadslicht
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit/geel |
| Lichtfunctie | Met daglicht |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5849903 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Instrumentenpaneel, Kunststof, rood, zwart
| Inbouwplaats | Instrumentenpaneel |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur | Rood |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 7 |
| Besturingstype | Kantelactivering |
- -24%
Krimpverbinding, voor haakse bevestiging, Achter, Voor
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Stroomverbruik [W] | 18, 15 |
| Type stekker | Krimpverbinding |
| Aantal lichtfuncties | 1 |
| Hoogte [mm] | 39 |
| Breedte [mm] | 42 |
| Lengte [mm] | 83 |
| Bevestigingswijze | Voor haakse bevestiging |
| Inbouwplaats | Achter, Voor |
| Kleur | Geel (amber) |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lamptype | Gloeilampfitting |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Lichtschijfkleur | Geel (amber) |
| Behuizingskleur | Chroom |
| Aantal | 2 |
| Monteerwijze | Geschroefd, Opbouw |
- -17%
Met grootlicht functie, Met knipperfunctie, 6N0 953 513, zwart
| Combi-schakelfunctie | Met grootlicht functie, Met knipperfunctie |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6N0 953 513 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 13 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit, Met wis-was functie, zwart
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie achterruit |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VOORPINKLICHT L. In Voorbumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Links voor |
| Kleur | Donker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5806908 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VOORPINKLICHT R. In Voorbumper
| Inbouwplaats | Stofvanger, Rechts voor |
| Kleur | Donker |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 5806907 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met grootlicht functie, Met knipperfunctie, zwart, Kunststof
| Combi-schakelfunctie | Met grootlicht functie, Met knipperfunctie |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal aansluitingen | 13 |
- -36%
Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie, Met wis-was functie, zwart
| Combi-schakelfunctie | Met wis-was functie achterruit, Met ruitenwisserintervalfunctie |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met ruitenwisserintervalfunctie, Met lichtsignaal, Met wis-was functie achterruit, Met knipperfunctie
| Combi-schakelfunctie | Met ruitenwisserintervalfunctie, Met lichtsignaal, Met wis-was functie achterruit, Met knipperfunctie, Met achterruitwisfunctie, Met grootlicht functie |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light BL |
- -59%
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Zilver |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -2%
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kogellamp, PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | Kogellamp, PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Gloeilampkleur | Geel |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met parkeerlichtfunctie, Met cruise control, Met grootlicht functie, Met lichtsignaal
| Combi-schakelfunctie | Met parkeerlichtfunctie, Met cruise control, Met grootlicht functie, Met lichtsignaal, Met knipperfunctie |
| Kleur | Zwart |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met cruise control, Met grootlicht functie, Met parkeerlichtfunctie, Met lichtsignaal
| Combi-schakelfunctie | Met cruise control, Met grootlicht functie, Met parkeerlichtfunctie, Met lichtsignaal, Met knipperfunctie |
| Kleur | Zwart |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met parkeerlichtfunctie, Met grootlicht functie, Met knipperfunctie, 8L0 953 513 J
| Combi-schakelfunctie | Met parkeerlichtfunctie, Met grootlicht functie, Met knipperfunctie |
| Voor OE nummer | 8L0 953 513 J |
| Kleur | Zwart |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1650 |
| Ribbenaantal | 6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PY21W, BAU15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
| Aanvullende informatie | Pure Light WS |
- -11%
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BUITENSPIEGEL ELEKTRISCH VOLLEDIG RECHTS 09+ Verwarmd Lange arm
| Kwaliteit | Hagus |
| Toelaatbaar totaalgewicht tot [kg] | 3500 |
| Lengte 1 [mm] | 270 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Lange spiegelarm, Te verwarmen, voor elek. spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 3077870 |
| Artikelnummer paar | 5862825 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aantal gebruikte contacten | 6 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
BUITENSPIEGEL VOLLEDIG RECHTS 09+ Manueel Lange arm
| Kwaliteit | Hagus |
| Toelaatbaar totaalgewicht tot [kg] | 3500 |
| Lengte 1 [mm] | 270 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Ruw |
| Buiten / binnenspiegel | Lange spiegelarm, voor manuele spiegelverstelling, Bol-vormig, Complete spiegel |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 3077870 |
| Artikelnummer paar | 5862823 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Aantal gebruikte contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | * HAGUS * |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
ATE, E9 90R - 01120/913, voorbereid voor waarschuwing bij slijtage
| Breedte [mm] | 76,8 |
| Dikte [mm] | 18,5 |
| Hoogte [mm] | 58,7 |
| Voor fabrikant | ATE |
| Controleteken | E9 90R - 01120/913 |
| Slijtageindicator | Voorbereid voor waarschuwing bij slijtage |
- -54%
