Zoekresultaten "B 303"
Binnen Torx, T25, Staal, N 907 750 01
| Schroeflengte onder kop [mm] | 16 |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnen Torx |
| Sleutelwijdte | T25 |
| Materiaal | Staal |
| Voor OE nummer | N 907 750 01 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1,25, M5 / 3 Nm, 17 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 77 |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Stroomsterkte [A] | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, met montage-/bevestigingsmateriaal
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Lengte [mm] | 42 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RADIATOR KACHEL All 302x190x42
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netlengte [mm] | 302 |
| Netbreedte [mm] | 190 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Set, Vooras
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Vooras
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Set, Vooras
| Hoeveelheid | Set |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL-KIT: Better solution for you! |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GAT4735A
| Brochure raadplegen | |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | GAT4735A |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GAT4394
| Brochure raadplegen | |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | GAT4394 |
Electrisch, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 5 |
- -13%
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Ball joint+POM Plate, Plaatstaal
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint+POM Plate |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 5586 A |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, 3 jaar garantie of tot 75.000 km
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Stabilisatordiameter [mm] | 23,6 |
| Garantie | 3 jaar garantie of tot 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BSG 30-840-014, zwart
| Componentennummer | BSG 30-840-014 |
| Lichtschijfkleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -7%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 288 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GAT4830
| Brochure raadplegen | |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | GAT4830 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch, Met pakking
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 5 |
- -49%
Met aanslagbuffer, Vooras rechts, Vooras links
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met aanslagbuffer |
| Lengte [mm] | 167 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Hoogte [mm] | 168 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
SLOTPLAAT MOTORKAP
| Plaattype | Deel compleet |
| Sectie | Middenste deel |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kwaliteit | Equipart Certified |
| Garantie | Met pasvormgarantie |
| Aanvullende informatie | ** Equipart ** |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Set, met rubberlager, Met stuurstang
| Stabilisatordiameter [mm] | 25,4 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Versterkte uitvoering | |
| Hoeveelheid | Set |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met stuurstang, met klemmen |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD-KIT: Better solution for you! |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Versnellingsbak zijde, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 11 |
- -46%
Versnellingsbak zijde, FPM (Fluor-Kautschuk)
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 85 |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Materiaal | FPM (Fluor-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 11 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Sprongsonde, Zonder stekker
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 3 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Getand, Zijkant open
| Lengte [mm] | 800 |
| Breedte [mm] | 10 |
| Riem, snaar | Getand, Zijkant open |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met druklager
| Diameter [mm] | 190 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druklager |
| Aanvullende informatie | LuK RepSet |
- -16%
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Draairichting tegen de klok in, met reductiekast
| Rondsel-startpositie [mm] | 54,00 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Startmotor vermogen (kw) | 2,0 |
| Aantal gaten voor montage | 3 |
| Aantal tanden | 10 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Flensdiameter [mm] | 76,0 |
| Aantal draadboringen | 0 |
| Starteruitvoering | Met reductiekast |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 5,87 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
