Zoekresultaten "AT-PU"
Links achter, Rechts achter, 1K0 609 721 BE
| Inbouwplaats | Links achter, Rechts achter |
| Lengte [mm] | 1445 |
| Voor OE nummer | 1K0 609 721 BE |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Hydraulisch, 4007LT, Saginaw
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor OE nummer | 4007LT |
| Voor fabrikant | Saginaw |
| Aantal groeven | 6 |
- -2%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Dubbele trekkabel
| Lengte 3 [mm] | 1095 |
| Lengte 4 [mm] | 740 |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Dubbele trekkabel |
| Lengte 1 [mm] | 1040 |
| Lengte 2 [mm] | 735 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Openingstemperatuur | 95 |
| Let op de serviceinformatie |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Gewicht [g] | 88 |
| Openingstemperatuur | 95 |
| Diameter 1 [mm] | 53 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 0,60 |
| Aantal [l/h] | 285 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hydraulisch, SAGINAW
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Druk (bar) | 95 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Voor stuurdelenfabrikant | SAGINAW |
| Aantal groeven | 6 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte 1 [mm] | 1736 |
| Lengte 3 [mm] | 1572 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte 1 [mm] | 1700 |
| Lengte 3 [mm] | 1070 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Schijfremmen
| Remtype | Schijfremmen |
| Lengte 1 [mm] | 1727 |
| Lengte 3 [mm] | 1555 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, Zonder deksel, geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Aantal tanden | 29 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Geen afdichtmiddel gebruiken, Met pakking |
| Aantal vleugels/lepels | 8 |
| Riemschijfdiameter waterpomp [mm] | 44,9 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 60,5 |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts achter, Links achter
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Lengte 1 [mm] | 1720 |
| Lengte 2 [mm] | 1555 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met automatische bijstelling
| Afstelling | Met automatische bijstelling |
| Lengte 1 [mm] | 895 |
| Lengte 2 [mm] | 725 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor
| Inbouwplaats | Voor |
| Lengte 1 [mm] | 2520 |
| Lengte 2 [mm] | 365 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Rechts achter, Links achter
| Inbouwplaats | Rechts achter, Links achter |
| Lengte 1 [mm] | 1440 |
| Lengte 2 [mm] | 805 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16, M16 X 1.5mm (Female), Hydraulisch, SAGINAW
| Ribbenaantal | 6 |
| Schroefdraadmaat 1 | M16 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 126 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16 X 1.5mm (Female), 16mm Hose Connection, Hydraulisch, SAGINAW
| Ribbenaantal | 6 |
| Aansluittechniek | M16 X 1.5mm (Female) |
| Aansluitdraad | 16mm Hose Connection |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Voor fabrikant | SAGINAW |
| Druk (bar) | 100 |
| Riemschijf-Ø [mm] | 125 |
| Riemschijven | V-riemschijf |
| Aantal groeven | 6 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1736/1572, Links, rechts
| Lengte 1/2 [mm] | 1736/1572 |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1727/1555, Links, rechts
| Lengte 1/2 [mm] | 1727/1555 |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1700/1070, Links, rechts
| Lengte 1/2 [mm] | 1700/1070 |
| Inbouwplaats | Links, rechts |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Mechanisch, Met pakking
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Volgende artikelen worden benodigd (artikelnummer) | 2503058 |
- -5%
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Traploos, Mechanisch, Zonder pakking, Schottenpomp
| Aantal schakelstappen | Traploos |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Pomp soort | Schottenpomp |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Te verplaatsen volume [l/min] | 4,3 |
- -65%
04E115105AT, Mechanisch, met elektrisch oliedrukventiel, Met afdichtring
| Voor OE nummer | 04E115105AT |
| Werkwijze | Mechanisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met elektrisch oliedrukventiel |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -65%
