×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "AS217"
Zoek: AS217×
Temperatuursensor Metzger 0905325
3/8x18 NPTF, zwart
0905325
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Vermogen [W] | 0,06 |
€ 16,15
€ 16,15
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905437
Grijs, Driehoekig
0905437
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Connectorhuisvorm | Driehoekig |
€ 31,76
€ 31,76
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910113
Oliefilterbehuizing
0910113
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,35 |
| Inbouwplaats | Oliefilterbehuizing |
€ 23,82
€ 23,82
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82264
37870RWCA01, M10x1,25 mm, 17 mm, NTC
82264
| Voor OE nummer | 37870RWCA01 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 mm |
| Sleutelwijdte | 17 mm |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 12,96
€ 9,08
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82472
19 mm, Ovaal, bruin
82472
| Voor OE nummer | 4517136 |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Bruin |
€ 60,09
€ 60,09
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Topran 622 251
M 12, NTC
622 251
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
€ 28,70
€ 10,90
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82423
M12x1,5 mm, 19 mm, Ovaal
82423
| Voor OE nummer | 25186240 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
€ 18,67
€ 13,62
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
