×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "AS216"
81 Resultaten
×
Filter op
Zoek: AS216×
Oliedrukschakelaar Herth+Buss Elparts 70541081
Stekkeraansluiting, Sluiter, 1,2 - 1,6, M10 x 1
70541081
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 29,69
€ 9,50
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Rem montageset Mintex MBA782
Sumitomo
MBA782
| Gewicht [kg] | 0,071 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 14 |
| Remsysteem | Sumitomo |
€ 19,46
€ 19,46
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Febi Bilstein 09017
0,3 - 0,55, M14 x 1,5, Zonder afdichtring
09017
| Schroeflengte onder kop [mm] | 11 |
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,55 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Binnendiameter [mm] | 3 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Lengte [mm] | 50 |
€ 7,67
€ 7,67
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905267
M 12X1,25
0905267
| Schroefdraadmaat | M 12X1,25 |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 8,78
€ 8,78
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Metzger 0905323
M 12x1,25, NTC, zwart
0905323
| Schroefdraadmaat | M 12x1,25 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Vermogen [W] | 0,06 |
€ 42,29
€ 42,29
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Metzger 0905484
M12x1,5, zwart, Motorkoeler, Ovaal
0905484
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Kleur | Zwart |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwplaats | Motorkoeler |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 18,84
€ 18,84
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910066
1/8 x 28 BSP, grijs
0910066
| Schroefdraadmaat | 1/8 x 28 BSP |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,2 |
€ 12,40
€ 12,40
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910068
M 10x1, zwart
0910068
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 1,4 |
€ 14,70
€ 14,70
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910094
M 12 x 1,5, bruin, Neue Version
0910094
| Schroefdraadmaat | M 12 x 1,5 |
| Kleur | Bruin |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,35 |
| Versie | Neue Version |
€ 8,45
€ 8,45
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Metzger 0910111
M 10x1, grijs
0910111
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,9 |
€ 19,51
€ 19,51
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuurschakelaar Metzger 0915243
M 16x1,5
0915243
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 2 |
| Schakelpunt van [°C] | 90 |
| Schakelpunt tot [°C] | 85 |
€ 32,13
€ 32,13
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 821008
M12x1,25 mm, zwart
821008
| Voor OE nummer | 2508089901 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 mm |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 13 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 1 |
| Type stekker | Platte stekker |
€ 13,10
€ 14,02
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82436
M12x1,5 mm, NTC
82436
| Voor OE nummer | 96476970 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 mm |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 14,04
€ 9,83
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedrukschakelaar Topran 407 974
Hydraulisch, 1/8" x 28 BSP, grijs
407 974
| Schakelpunt tot [bar] | 0,3 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,1 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 28 BSP |
| Kleur | Grijs |
| Aantal contacten | 1 |
€ 25,08
€ 10,28
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 409 386
M12, Met afdichtring
409 386
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 80,54
€ 12,89
- -84%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Vemo V38-72-0009
M12 x 1,25
V38-72-0009
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aantal contacten | 1 |
€ 8,98
€ 12,39
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
