Zoekresultaten "AS215"
3/8x19 BSP, zwart
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 BSP |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -58%
3/8x18 NPTF, zwart
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
| Aantal contacten | 3 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -75%
M12x125, NTC, bruin
| Schroefdraadmaat | M12x125 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
- -45%
M12x125, NTC, groen
| Schroefdraadmaat | M12x125 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
- -53%
M 12x1,5, zwart
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -47%
M12, NTC, Met afdichtring, zwart
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -65%
M 10, Met afdichtring, D-vorm, blauw
| Schakelpunt tot [bar] | 2,95 |
| Schakelpunt van [bar] | 2,15 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Kleurmarkering | Blauw |
- -72%
AP Lockheed
| Gewicht [kg] | 0,123 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 12 |
| Remsysteem | AP Lockheed |
- -56%
3/8x18
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -68%
3/8x19
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Schroefdraadmaat | 3/8x19 |
| Sleutelwijdte | 19 |
- -68%
Groen, M12x1.5
| Kleurmarkering | Groen |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
- -70%
Stekkeraansluiting, zwart, Met afdichtring
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Gewicht [g] | 20 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -69%
Stekkeraansluiting, Sluiter, 2,15 - 2,9, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 2,15 - 2,9 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -73%
AP Lockheed
| Gewicht [kg] | 0,123 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,5 |
| Aantal onderdelen (-delig) | 12 |
| Remsysteem | AP Lockheed |
M12x1,5, M12 x 1,5, Met pakking, zwart
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5, M12 x 1,5 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 4 |
| Behuizingskleur | Zwart |
Ohne Gewinde, grijs, Met pakking
| Aansluittechniek | Ohne Gewinde |
| Kleur | Grijs |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Vermogen [W] | 0,06 |
M 12x1,5, NTC, grijs
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Grijs |
M 12x1,5, NTC, bruin
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Bruin |
M 12x1,5, NTC, groen
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Vermogen [W] | 0,06 |
Met pakking, M10x1, zwart
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Zwart |
3/8x18 NPTF, zwart
| Schroefdraadmaat | 3/8x18 NPTF |
| Kleur | Zwart |
| Vermogen [W] | 0,06 |
Bruin, grijs, wit, Bovenaan
| Kleur | Bruin |
| Aantal contacten | 2 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Grijs, wit |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M 10x1, donkerblauw
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Donkerblauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 2,55 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2324139 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Met afdichtring
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Breedte [mm] | 21 |
| Lengte [mm] | 56 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -34%
M 12x1,5, zwart
| Voor OE nummer | 46753479 |
| Schroefdraadmaat | M 12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
NTC, zwart
| Voor OE nummer | 059919563 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
3/8"x18 NPTF, 19 mm, rechthoekig
| Voor OE nummer | 3922038030 |
| Schroefdraadmaat | 3/8"x18 NPTF |
| Sleutelwijdte | 19 mm |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -30%
1365054G00000, M12x1,5, NTC
| Voor OE nummer | 1365054G00000 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,5 |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Blauw |
- -44%
3/8" x 19 BSP, NTC, zwart, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 19 BSP |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Kleurmarkering | Zwart |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -62%
3/8" x 18 NPTF, NTC, rechthoekig
| Schroefdraadmaat | 3/8" x 18 NPTF |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -62%
