Zoekresultaten "12"
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 474 |
| Slag [mm] | 188 |
| Uitwerpkracht [N] | 570 |
| Aanvullende informatie | // LIFT-O-MAT® |
- -67%
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 58 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Achter, met TÜV®-keuring, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Achter |
| Registratietype | Met TÜV®-keuring |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Links voor, Staal, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Links voor |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 6021501 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Rechts voor, Staal, Met grondlaag
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Materiaal | Staal |
| Oppervlakte | Met grondlaag |
| Artikelnummer paar | 6022502 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Buiten, Links, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Buiten, Links |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Rood, wit, geel/oranje |
| Artikelnummer paar | 6438401 |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Capaciteit | 12V 52Ah |
| Koudstartstroom (EN tenzij anders aangegeven) | 470 EN |
| Afmetingen (LxBxHxTH) | 207x175x190x190 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Bodembevestiging | B13 |
| Netto gewicht | 12,4 kg |
| EAN | 8717545592892 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Capaciteit | 12V 60Ah |
| Koudstartstroom (EN tenzij anders aangegeven) | 510 EN |
| Afmetingen (LxBxHxTH) | 232x173x225 |
| Poolvolgorde | 0 |
| Pooluitvoering | 1 |
| Bodembevestiging | B00 |
| Netto gewicht | 14,47 kg |
| EAN | 8717545593158 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 09:00 besteld, morgen bij u geleverd.
