×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "119 552 001"
76 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 119 552 001×
Relais, arbeidsstroom Hitachi 2502201
Met houder
2502201
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Piekstroom [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
€ 18,78
€ 12,02
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
€ 52,50
€ 39,37
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20EKR-S11
IW20, 98079-57175, Solid SAE, M14x1.25
W20EKR-S11
| Alternatief artikel | IW20 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 98079-57175 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 5,01
€ 3,51
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W22EP-U11
W22TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W22EP-U11
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,63
€ 2,80
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W22EPR-U11
W22TT, MS851419, Solid SAE, M14x1.25
W22EPR-U11
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | MS851419 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,84
€ 3,48
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter UFI 24.360.00
Filter insert
24.360.00
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
€ 10,37
€ 4,25
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter UFI 24.360.01
Filter insert
24.360.01
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 71 |
| Binnendiameter [mm] | 19 |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 88 |
| Binnendiameter1 [mm] | 37 |
€ 13,39
€ 5,49
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Krukaskeerring Corteco 20034275B
Versnellingsbak zijde, PTFE (Polytetrafluorethylen), Wisselende draaibeweging, Met montagehuls
20034275B
| Inbouwplaats | Versnellingsbak zijde |
| Binnendiameter [mm] | 88 |
| Buitendiameter [mm] | 188 |
| Materiaal | PTFE (Polytetrafluorethylen) |
| Hoogte [mm] | 13,5 |
| Draaibeweging | Wisselende draaibeweging |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagehuls |
| Buitendiameter 1 [mm] | 175 |
€ 201,89
€ 70,66
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,22
€ 14,56
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Relais, arbeidsstroom Dt Spare Parts 4.66518
2 jaar garantie, 20/30 A
4.66518
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Type | 20/30 A |
| Spanning (Volt) | 12 |
€ 15,52
€ 6,21
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstoffilter Fleetguard FF138
Opschroeffilter
FF138
| Filter type | Opschroeffilter |
| Lengte [mm] | 73 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
€ 107,77
€ 37,72
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
