Zoekresultaten "119 210 001"
Electrisch, Met pakkingen, rechthoekig
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 6 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -33%
Aan een zijde verbouwd
| Hevellengte [mm] | 813 |
| Inbouwplaats | Aan een zijde verbouwd |
| Lengte [mm] | 813 |
| Slag [mm] | 330 |
| Uitwerpkracht [N] | 270 |
- -62%
- -65%
Electrisch-pneumatisch, Magneetklep
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Nieuw onderdeel | |
| Aantal contacten | 6 |
| Retour van oud artikel niet verplicht | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant |
- -67%
Electrisch, Zonder pakking, Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Regelaar / Software moet nog worden aangeleerd/geüpdate |
| Aantal contacten | 6 |
- -20%
Met pakking, Electrisch, Magneetklep
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Werkwijze | Electrisch |
| Ventieltype | Magneetklep |
Zonder houder, zwart/grijs, IP34, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
Electrisch
| Hoogte [mm] | 159 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Diameter [mm] | 56 |
| Druk (bar) | 3 |
Werkkontakt, Wisselaar
| Hoogte [mm] | 53,5 |
| Breedte [mm] | 28,5 |
| Lengte [mm] | 28,5 |
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -11%
Zonder deksel, Met pakkingen
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder deksel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -18%
| Gewicht [kg] | 33,6 |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 430 |
| Nieuw onderdeel |
- -26%
Voor voertuigen met versnellingspook
| Gewicht [kg] | 34,7 |
| Voorspankracht [N] | 16300 |
| Buitendiameter koppelingsplaat [mm] | 430 |
| Koppeling | Voor voertuigen met versnellingspook |
| Nieuw onderdeel |
- -17%
- -57%
- -47%
- -59%
Mechanisch, 030 121 016, Met pakking, Metaal
| Werkwijze | Mechanisch |
| Voor OE nummer | 030 121 016 |
| Aantal tanden | 27 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Materiaal waterpompschoepenwiel | Metaal |
- -36%
- -68%
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Gewicht [kg] | 0,034 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Electrisch, Brandstofleiding
| Werkwijze | Electrisch |
| Inbouwplaats | Brandstofleiding |
- -30%
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 135 |
| Lengte [mm] | 1088 |
| Breedte [mm] | 19 |
| Aantal rollen | 1 |
| Tandsteek [mm] | 8 |
| Aantal tanden | 135 |
| Lengte [mm] | 1088 |
| Breedte [mm] | 19 |
| Aantal rollen | 1 |
Glad
| Oppervlakte | Glad |
| Breedte [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 61,5 |
| Aanvullende informatie | PowerGrip™ |
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
- -34%
Electrisch
| Bedrijfsdruk [bar] | 4 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aantal [l/h] | 130 |
- -79%
Electrisch, Met pakking, Magneetklep
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Ventieltype | Magneetklep |
| Aantal aansluitingen | 6 |
- -66%
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
- -67%
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
- -67%
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
- -68%
Met verbindingsplaat, Platte stekker, 5 x 6,3 mm, Met diode
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met diode |
| Diepte [mm] | 21,5 |
| Hoogte [mm] | 27,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 5 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30, 20 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -68%
