×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "119 123 001"
Zoek: 119 123 001×
Lambda-sonde Denso DOX-1430
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, MD108934
DOX-1430
| Brutogewicht [g] | 115 |
| Gewicht [g] | 82 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | MD108934 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 94,03
€ 74,28
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1431
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, MD128262
DOX-1431
| Brutogewicht [g] | 114 |
| Gewicht [g] | 81 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | MD128262 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 445 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 93,34
€ 71,87
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Denso DOX-1432
Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd, MD166841
DOX-1432
| Brutogewicht [g] | 159 |
| Gewicht [g] | 126 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Onverwarmd |
| Voor OE nummer | MD166841 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 730 |
| Aantal contacten | 2 |
| Kwaliteit | DENSO |
€ 96,80
€ 74,54
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W20EKR-S11
IW20, 98079-57175, Solid SAE, M14x1.25
W20EKR-S11
| Alternatief artikel | IW20 |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 98079-57175 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 5,01
€ 3,51
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W22EP-U11
W22TT, Solid SAE, M14x1.25, 20.6 mm
W22EP-U11
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 3,63
€ 3,27
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Denso W22EPR-U11
W22TT, MS851419, Solid SAE, M14x1.25
W22EPR-U11
| Alternatief artikel | W22TT |
| Brutogewicht [g] | 59 |
| Gewicht [g] | 56 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | MS851419 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 20.6 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
€ 4,84
€ 3,48
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Remzadel/remklauw Depa ET75018
Vooras links, ATE
ET75018
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Voor fabrikant | ATE |
| Ruilartikel | |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 54,45 |
€ 186,53
€ 186,53
Tijdelijk uitverkocht
Bougie Brisk 1458
CNG, Benzine/Autogas (LPG), M14x1,25, 21 mm
1458
| Schroefdraadlengte 1 [mm] | 19 |
| Aantal contacten | 1 |
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Brandstoftype | CNG, Benzine/Autogas (LPG) |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,70 |
| Schroefdraadmaat | M14x1,25 |
| Sleutelwijdte | 21 mm |
| Bougie | Zilver-centrale elektrode |
€ 33,75
€ 5,74
- -83%
Tijdelijk uitverkocht
