Zoekresultaten "1182"
Vooras links, M14x1,5, M10x1,25, 69-1183
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Lengte [mm] | 200 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Binnendraad [mm] | M14x1,5 |
| Buitendraad [mm] | M10x1,25 |
| Artikelnummer paar | 69-1183 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Stabilisatorstang
| Inbouwplaats | Vooras |
| Stang / steunbalk | Stabilisatorstang |
| Diameter 1 [mm] | 23 |
| Diameter 2 [mm] | 14 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor de as, Vooras rechts, Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel
| Inbouwplaats | Voor de as, Vooras rechts |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers), Zwevend remzadel |
| Voor fabrikant | AISIN |
| Remschijftype | Geventileerd |
| Voor remschijfdikte [mm] | 18 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 235 |
| Artikelnummer paar | 82-1181 |
| Zuigerdiameter [mm] | 51 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 405 |
| Breedte [mm] | 164 |
| Hoogte [mm] | 33 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 866 |
| Buitenvertanding wiel zijde | 23 |
| Buitenvertanding aan differentieel zijde | 26 |
| Aantal tanden, ABS-ring | 44 |
| Diameter 1 [mm] | 84 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Rubber, voor voertuigen met versnellingsbak
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 14,8 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter [mm] | 20,7 |
| Buitendiameter [mm] | 38,3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met versnellingsbak |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D-vorm, Electrisch, Ontkoppeld, met rubberlager
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal contacten | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Ontkoppeld, met rubberlager, Met kabel |
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof, voor voertuigen met stuur links, Zonder kabel, rechthoekig
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Aantal ventilatorbladen | 44 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 149 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder kabel |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met schakelkabel, Met pal, Met zekering, Met glijlager
| Uitvoering | Voor voertuigen met schakelkabel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekering, Met glijlager |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met schakelkabel, Met pal, Met zekering, Met glijlager
| Uitvoering | Voor voertuigen met schakelkabel |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekering, Met glijlager |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Inductie sensor, Achteras
| Sensortype | Inductie sensor |
| Inbouwplaats | Achteras |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder Poly V-riem, Zonder V-riem
| Riem, snaar | Zonder Poly V-riem, Zonder V-riem |
| Aantal spanrollen | 1 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Schijfremmen, Vooras
| Remtype | Schijfremmen |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Lengte [mm] | 570 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Gewicht [kg] | 0,763 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Hoogte [mm] | 140 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 89 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, P21W, H7 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI, BOSCH, AL |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Frame kleur | Grijs |
| Modeljaar vanaf | 2004 |
| Artikelnummer paar | 214-1182R-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s, PX26d |
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, W5W, P21W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | W5W, P21W, H7 |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI, BOSCH, AL |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met knipperlamp |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Frame kleur | Grijs |
| Modeljaar vanaf | 2004 |
| Artikelnummer paar | 214-1182L-LD-EM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s, PX26d |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, W5W, PY21W, H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | W5W, PY21W, H7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 221-1182L-LDEM2 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links, PY21W, D1S (gasontladingslamp), LED
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | PY21W, D1S (gasontladingslamp), LED |
| Lichten-bouwtype | Xenon |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 444-1182RMLDHEM |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, Pk32d-2 |
- -67%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Lengte [mm] | 1180 |
| Ribbenaantal | 5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 180 |
| Breedte [mm] | 167 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2 jaar garantie, 960 553 1182
| Nettogewicht [g] | 62 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
| Druk (bar) | 630 |
| Voor OE nummer | 960 553 1182 |
| Lengte [mm] | 850 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links voor, EUROSTAMP
| Inbouwplaats | Links voor |
| Voor fabrikant | EUROSTAMP |
| Productiedatum vanaf | 08.2018 |
| Productiedatum tot | 12.2020 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Electrisch
| Stroomsterkte tot [A] | 7 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Druk (bar) | 3 |
| Aantal [l/h] | 120 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Pollenfilter
| Filter type | Pollenfilter |
| Lengte [mm] | 311 |
| Breedte [mm] | 225 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Aantal | 1 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
