Zoekresultaten "1177"
Verschildruksensor, Zonder toebehoren
| Uitgangsspanning tot [V] | 5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Sensortype | Verschildruksensor |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder toebehoren |
| Meetbereik tot [kPa] | 100 |
| Aantal gaten voor montage | 1 |
- -27%
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Links, W5W, PY21W, H7/H7
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | W5W, PY21W, H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 217-1177RMLDEM2 |
| Lichtschijfkleur knipperlicht | Transparent |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PS19W, H7/H7
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PS19W, H7/H7 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder, Met elektromotor |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
OE QUALITY, Links, Te verwarmen, Bol-vormig
| Kwaliteit | OE QUALITY |
| Inbouwplaats | Links |
| Buiten / binnenspiegel | Te verwarmen, Bol-vormig |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 2,25 |
| Kopdiameter | 20 |
| Lengte 2 [mm] | 12 |
| Inbouwdiameter [mm] | 6,7 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 2 |
| Kopdiameter | 14 |
| Lengte 2 [mm] | 16,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 1,8 |
| Kopdiameter | 14 |
| Lengte 2 [mm] | 11,4 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 1,9 |
| Kopdiameter | 13,8 |
| Lengte 2 [mm] | 9,9 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 2,25 |
| Kopdiameter | 20 |
| Lengte 2 [mm] | 16,75 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Uitzethoogte [mm] | 2 |
| Kopdiameter | 13 |
| Plaat dikte [mm] | 1 |
| Hoogte [mm] | 18,3 |
| Inbouwdiameter [mm] | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 1,7 |
| Kopdiameter | 14 |
| Lengte 2 [mm] | 15,3 |
| Inbouwdiameter [mm] | 10 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Kophoogte [mm] | 2 |
| Kopdiameter | 12 |
| Lengte 2 [mm] | 14,8 |
| Inbouwdiameter [mm] | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7 |
| Voor fabrikant | DEPO |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Met zijlicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder elektro motor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte, Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-1177R-LDEM2 |
| Behuizingskleur | Donker |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts, voor rechtsrijdend verkeer, PY21W, W5W
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsrijdend verkeer | Voor rechtsrijdend verkeer |
| Lamptype | PY21W, W5W, H7 |
| Voor fabrikant | DEPO |
| Lichten-bouwtype | Halogeen |
| Werkwijze | Electrisch |
| Registratietype | ECE-getest |
| Lichtfunctie | Met groot licht, Met knipperlamp, Met zijlicht, Met dimlicht |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder elektro motor |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Behuizing met zwart binnengedeelte, Zonder afregelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 551-1177L-LDEM2 |
| Behuizingskleur | Donker |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s, PX26d |
- -60%
Rechts, H4, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | H4 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met regelmotor voor LWR |
| Artikelnummer paar | 661-1177LMLDEM2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P43t |
- -26%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Stoffilter, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Stoffilter |
| Lengte [mm] | 220 |
| Breedte [mm] | 204 |
| Hoogte [mm] | 20 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DENSO 5TSE10C, Met pakkingen, PAG 46 YF, R 1234yf
| Nettogewicht [kg] | 3,5 |
| Voor fabrikant | DENSO 5TSE10C |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Olie hoeveelheid (ml) | 100 |
| Compressorolie | PAG 46 YF |
| Aantal gaten voor montage | 6 |
| Aantal groeven | 4 |
| Koelmiddel | R 1234yf, R 134a |
| Statiegeld/loodtoeslag | € 60,80 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Koelribben gesoldeerd, Aluminium, Kunststof
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Netlengte [mm] | 438 |
| Netbreedte [mm] | 370 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 35 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 35 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M16x1.5, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 85 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
INN M10X1.0 RHT, OUT M10X1.0 RHT
| Lengte [mm] | 635 |
| Schroefdraadmaat 1 | INN M10X1.0 RHT |
| Schroefdraadmaat 2 | OUT M10X1.0 RHT |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
A-symmetrisch, Met pakking
| Verpakkingshoogte [cm] | 8,3 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Gewicht [g] | 52,3 |
| Vorm | A-symmetrisch |
| Openingstemperatuur | 82 |
| Diameter 1 [mm] | 52 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Gasdruk, Veerpoot, Oog onderaan
| Inbouwplaats | Achteras |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Oog onderaan, Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 72-2582 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Remzadel (1 zuigers), ADVICS-OHIO, Gietijzer
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Remzadel uitvoering | Remzadel (1 zuigers) |
| Voor fabrikant | ADVICS-OHIO |
| Materiaal | Gietijzer |
| Voor remschijfdikte [mm] | 22 |
| Voor remschijfdiameter [mm] | 275 |
| Artikelnummer paar | 82-1178 |
| Zuigerdiameter [mm] | 60 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Breedte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, 69-1176
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | 69-1176 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Afvoerzijde
| Inbouwplaats | Afvoerzijde |
| Binnendiameter [mm] | 40 |
| Buitendiameter [mm] | 55 |
| Dikte [mm] | 12 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
