Zoekresultaten "112 050 07 11"
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Plaatstaal, MM14X1,5R
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Conusafmeting [mm] | 16,6 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Schroefdraadmaat 1 | MM14X1,5R |
| Artikelnummer paar | 53354 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Onder, Ball joint
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder |
| Conusafmeting [mm] | 16,5 |
| Enkel in combinatie met | Ball joint |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | 53974 |
| Stang / steunbalk | Duwstang |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8"
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 741 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geel, PY21W, BAU15s
| Kleur | Geel |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | PY21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BAU15s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
H1, P14.5s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 55 |
| Lamptype | H1 |
| Voor OE nummer | 83931521 |
| Optioneel | |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | P14.5s |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, G 1/8", zwart
| Schakelpunt [bar] | 0,4 |
| Materiaal | Staal |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | G 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Kleurmarkering | Zwart |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails, Met kettingslot
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Tandwielen op slijtage controleren, indien nodig vervangen, Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 168 |
| Kettingtype | Met kettingslot, Open ketting, Duplex |
| Garantie | 5 jaar garantie of tot 100.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Plaatstaal, JTC7915
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Artikelnummer paar | JTC7915 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
D67ZN, Nokkenas, Met kettingspanner, Met draagrails
| Distributiekettingdimensie | D67ZN |
| Aangedreven aggregaten | Nokkenas |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kettingspanner, Met draagrails |
| Aantal schakels | 168 |
| Kleine eenheid | |
| Kettingtype | Met kettingslot, Duplex |
Voor nokkenas, Met kettingslot
| Gewicht [kg] | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor nokkenas |
| Aantal schakels | 168 |
| Kettingtype | Met kettingslot |
P21W, BA15s
| Spanning (Volt) | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Lamptype | P21W |
| Sokkeluitvoering gloeilamp | BA15s |
1/8 GAS
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Gewicht [kg] | 1,77 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 7,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30,5 |
- -39%
Driehoeksdraagarm, Zonder fuseekogel, VKDS 323144
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder fuseekogel |
| Artikelnummer paar | VKDS 323144 |
- -11%
Plaatstaal, Driehoeksdraagarm, Met draag/-stuur gewricht, M14x1,5
| Materiaal van chassis | Plaatstaal |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Binnendiameter [mm] | 14,2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Schroefdraadmaat 1 | M14x1,5 |
| Artikelnummer paar | VKDS 323174 B |
- -11%
Opener, 1/8 GAS, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,4 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -71%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Type stekker | Platte stekker |
- -70%
Driehoeksdraagarm, met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht, L28574
| Verpakkingshoogte [cm] | 10 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 42 |
| Verpakkingslengte [cm] | 45 |
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Vereist aantal stuks | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met rubberlager, Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | L28574 |
| Gewicht [kg] | 4,220 |
- -37%
