Zoekresultaten "1110"
F10x1, M10x1
| Totale lengte [mm] | 327 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, Oliedruk, Veerpootresorptie, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras |
| Schokdempertype | Oliedruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpootresorptie |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Aanvullende informatie | Premium |
- -24%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras, Schroefveer
| Dikte 1 [mm] | 11 |
| Gewicht [kg] | 1,87 |
| Inbouwplaats | Achteras |
| Veervorm | Schroefveer |
| Lengte [mm] | 346 |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Aanvullende informatie | K-Flex |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
K16TT, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 46551935 |
| Elektrodenafstand [mm] | 0,8 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
K16TT, 18814-11051, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | K16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | 18814-11051 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Nikkel-middenelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Nickel |
- -31%
Op voorraad
Vandaag besteld, de eerstvolgende werkdag bij u geleverd.
Links, H7/H1, ECE-getest, voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch)
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | H7/H1 |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met lichthoogteregeling (elektrisch) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder elektro motor |
| Behuizingskleur | Zwart |
- -44%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras links |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 11-1021 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Gasdruk, Veerpoot, Pen bovenaan
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerpoot |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Artikelnummer paar | 11-1020 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, M 20 X 1.5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 57 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Achteras
| Inbouwplaats | Achteras |
| Breedte 1 [mm] | 13,9 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -16%
Gasdruk, Veerdragende schokdemper, Pen bovenaan, Oog onderaan
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,7 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 12,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 67,4 |
| Gewicht [kg] | 1,900 |
| Schokdempertype | Gasdruk |
| Schokdemper inbouwtype | Veerdragende schokdemper |
| Schokdemper bevestigingstype | Pen bovenaan, Oog onderaan |
| Schokdemper systeem | Dubbelpijp |
| Gatdiameter [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 454 |
| Lengte 2 [mm] | 671 |
| Zuigerstangdiameter [mm] | 11 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | MK126 |
| Garantie | 5 jaar garantie met toebehoren bij paarsgewijze vervanging |
| Aanvullende informatie | MONROE ORIGINAL (Gas Technology) |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Weerstandontstekingsleiding
| Kleur | Zwart |
| Bougiekabel | Weerstandontstekingsleiding |
| Aantal leidingen | 4 |
- -16%
IK16TT, A0031599403, Solid SAE, M14x1.25
| Alternatief artikel | IK16TT |
| Brutogewicht [g] | 46 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Voor OE nummer | A0031599403 |
| Elektrodenafstand [mm] | 1,1 |
| Aansluittechniek | Solid SAE |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 16 mm |
| Bougie | Platium-middelelektrode, 1-massa elektrode |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19 |
| Diameter [mm] | 14 |
| Aanvullende informatie | Platinum |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -13%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Lengte [mm] | 463 |
| Breedte [mm] | 86 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Carbon filter
| Filter type | Carbon filter |
| Lengte [mm] | 196 |
| Breedte [mm] | 202 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Aantal | 1 |
- -45%
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 15 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 49 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27 |
- -26%
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,8 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,4 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 27,0 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,8 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,4 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 13,9 |
| Breedte 2 [mm] | 14,2 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 39,9 |
| Buitendraad 2 [mm] | 50,3 |
| Binnendiameter1 [mm] | 17,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Breedte 1 [mm] | 16 |
| Breedte 2 [mm] | 13,8 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 59,1 |
| Buitendraad 2 [mm] | 39,9 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31,75 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17,5 |
- -51%
Automatisch
| Breedte [mm] | 22 |
| Diameter [mm] | 61 |
| Spanrolbediening | Automatisch |
- -39%
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,20 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 28,50 |
| Nettogewicht [g] | 223 |
| Verpakkingslengte [cm] | 17,5 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 280,5 |
| Breedte [mm] | 171 |
| Hoogte [mm] | 57,3 |
| Filter type | Filter insert |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afgerond tandprofiel
| Aantal tanden | 146 |
| Breedte [mm] | 24 |
| Riem, snaar | Met afgerond tandprofiel |
| Let op de serviceinformatie |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
F10x1, M10x1
| Totale lengte [mm] | 455 |
| Schroefdraadmaat 1 | F10x1 |
| Schroefdraadmaat 2 | M10x1 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,3 |
| Kabellengte [mm] | 365 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M20 x 1,5, Opschroeffilter, 15400PH1F03
| Binnendraad [mm] | M20 x 1,5 |
| Inbouwdiameter [mm] | 62 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 15400PH1F03 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
