×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Zoekresultaten "111 984 001"
86 Resultaten
×
Filter op
Zoek: 111 984 001×
Oliefilter Nipparts N1310510
Opschroeffilter, M20x1.5
N1310510
| Diameter o-ring [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 80 |
€ 10,41
€ 6,45
- -38%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Sofima S 6902 R
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
S 6902 R
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 81,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65 |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
€ 17,51
€ 7,36
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Autlog FT1746
Driehoeksdraagarm, Rechts onder, Vooras
FT1746
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Vooras |
€ 240,71
€ 96,28
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Autlog FT2420
Driehoeksdraagarm, Onder, Rechts voor
FT2420
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Rechts voor |
€ 240,71
€ 96,28
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Corteco 49398841
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Grijs gietijzer
49398841
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Materiaal | Grijs gietijzer |
| Artikelnummer paar | 49398795 |
€ 347,57
€ 93,85
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Corteco 49399638
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts, Met draag/-stuur gewricht
49399638
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met draag/-stuur gewricht |
| Artikelnummer paar | 49399414 |
€ 437,20
€ 166,13
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605046
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605046
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
€ 45,38
€ 14,98
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605078
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605078
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
€ 95,31
€ 31,45
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Herth+Buss Elparts 75605148
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
75605148
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
€ 30,07
€ 9,62
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Febi Bilstein 14534
Elektrisch
14534
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 29,98
€ 19,78
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm Magneti Marelli 301181310500
Driehoeksdraagarm, Vooras rechts
301181310500
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Vooras rechts |
€ 180,28
€ 95,54
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Knipperlichtautomaat, pinkdoos Febi Bilstein 04633
Kunststof, Elektrisch, zwart
04633
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
€ 34,74
€ 34,74
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Donaldson P502009
Opschroeffilter, M20 x 1.5
P502009
| Filter type | Opschroeffilter |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1.5 |
€ 26,98
€ 16,19
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Draagarm, wielophanging Herth+Buss Jakoparts J4910873
Driehoeksdraagarm, Onder, Vooras rechts, J4900873
J4910873
| Draagarmtype | Driehoeksdraagarm |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Artikelnummer paar | J4900873 |
€ 253,69
€ 88,79
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 44,08
€ 15,43
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 60,19
€ 21,07
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 71,24
€ 24,94
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 28,22
€ 9,87
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 72,54
€ 25,39
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Fleetguard LF3936
Fijnfilter, M20X1.5-6H
LF3936
| Filter type | Fijnfilter |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | M20X1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,45 |
€ 77,91
€ 27,27
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Fleetguard LF3996
Fijnfilter, Filter insert, M20 X 1.5-6H INT
LF3996
| Filter type | Fijnfilter, Filter insert |
| Diameter [mm] | 81 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M20 X 1.5-6H INT |
| Buitendiameter [mm] | 84 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 57,4 |
€ 30,29
€ 13,62
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken
