Zoekresultaten "111 953 001"
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 741 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 182 |
| Buitendiameter [mm] | 232 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 63 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 186 |
| Buitendiameter [mm] | 244 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder trekhaak
| Lengte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
| Aantal contacten | 3 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 6041768 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd
| Brutogewicht [g] | 126 |
| Gewicht [g] | 93 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 1588A020 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 390 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -27%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, C2C1238
| Brutogewicht [g] | 128 |
| Gewicht [g] | 98 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | C2C1238 |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 540 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -34%
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Electrisch, voor voertuigen zonder trekhaak
| Werkwijze | Electrisch |
| Breedte [mm] | 30,5 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Lengte [mm] | 30,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
- -19%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 03D906265A
| Brutogewicht [g] | 121 |
| Gewicht [g] | 91 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 03D906265A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 235 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -34%
Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd, 06B906265A
| Brutogewicht [g] | 149 |
| Gewicht [g] | 119 |
| Lambdasonde | Sprongsonde, Vingersonde, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 06B906265A |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 775 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
- -23%
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
4 x 21, voor voertuigen zonder trekhaak, Aanhangerremlichtcontrolle, Knipperlichtautomaat, pinkdoos
| Nominaal vermogen [W] | 4 x 21 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
| Relaisfunctie | Aanhangerremlichtcontrolle, Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
- -67%
Voor voertuigen zonder trekhaak, 3x 6,3 mm, Sluiter, 2x21; 5
| Aantal contacten | 3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
| Aansluittechniek | 3x 6,3 mm |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Nominale stroom [A] | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 2x21 |
| 5 | |
| Werkspanning (V) | 12 |
- -65%
Riemschijfzijde, Papier
| Inbouwplaats | Riemschijfzijde |
| Materiaal | Papier |
- -64%
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 4 |
Filter insert
| Lengte [mm] | 240 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
- -55%
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 25,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 25,0 |
| Nettogewicht [g] | 185 |
| Diameter 4 [mm] | 194,0 |
| Hoogte [mm] | 62,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 245,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 189 |
- -30%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 63 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 186 |
| Buitendiameter [mm] | 244 |
- -14%
OE EQUIVALENT, Met grootlicht functie, 1K0 953 513 E
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Combi-schakelfunctie | Met grootlicht functie |
| Voor OE nummer | 1K0 953 513 E |
| Aantal aansluitingen | 4 |
F Type, 2 x 6,3 mm, grijs, Gegalvaniseerd
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8 |
| Aansluittechniek | F Type, 2 x 6,3 mm |
| Kleur | Grijs |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Registratietype | ECE-getest |
| Belastbaarheid bij 12V | 5 A |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter [mm] | 90 |
| Frequentiebereik [Hz] | 335 |
| Stroomverbruik [W] | 60 |
| Geluidssterkte [dB(A)] | 118 |
- -61%
Zonder snelheidsregelingsysteem, Met parkeerlichtfunctie, Met lichtschakelfunctie, Met lichtsignaal
| Combi-schakelfunctie | Zonder snelheidsregelingsysteem, Met parkeerlichtfunctie, Met lichtschakelfunctie, Met lichtsignaal, Met grootlicht functie, Met knipperfunctie |
| Aantal aansluitingen | 4 |
- -68%
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
- -67%
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 41 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 |
- -67%
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2 + 1/6 x 21 |
- -65%
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
- -68%
- -57%
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 4,5 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1000 |
| Kabellengte [mm] | 1000 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -61%
Verwarmd
| Weerstand [Ohm] | 6 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 630 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -53%
Kunststof, Elektrisch, zwart
| Materiaal | Kunststof |
| Nominaal vermogen [W] | 21 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Kleur | Zwart |
| Aantal aansluitingen | 3 |
